FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

Ajax Amsterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.03

14:30

1:1

Zerrouki: Każdy chyba wiedział, że chcę przejść do Feyenoordu

07.05.2023 15:29; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ screen / Źródło: FR12.nl

W zeszły piątek ogłoszono, że Ramiz Zerrouki latem przeniesie się do Feyenoordu. Dzisiaj, po wygranym meczu z FC Emmen (0-3), Algierczyk odniósł się do tego transferu. 

- Jestem dumny. Wszyscy wiedzą, że trwało to naprawdę długo i jestem po prostu szczęśliwy, że to się teraz skończyło i jest jasność dla wszystkich. Jestem super szczęśliwy z tego powodu. Każdy chyba wiedział, że chcę przejść do Feyenoordu. 

To nie była pierwsza próba wytransferowania pomocnika przez Feyenoord, więc nie był on do końca pewny, że teraz transfer zostanie sfinalizowany. - Zawsze się tego boisz, ale temat jest już zamknięty. Ostatecznie do tego doszło i jestem szczęśliwy. 

Arne Slot kilkukrotnie komplementował grę Zerroukiego. - To zawsze cieszy. Nie mogę się też doczekać rozpoczęcia tam nowego sezonu i pracy ze wszystkimi. 

Zerrouki nie otrzymał od Slota żadnej gwarancji, że trener zostanie. - Ja również mam nadzieję, że zostanie, ale zobaczymy jak to się potoczy. 

Komentarze (0)

Wyniki 29. kolejka

Gospodarz

Gość

PSV Eindhoven

? - ?

FC Utrecht

AZ Alkmaar

? - ?

Fortuna Sittard

SC Telstar

? - ?

FC Groningen

Ajax Amsterdam

? - ?

FC Twente

Excelsior Rotterdam

? - ?

NEC Nijmegen

Go Ahead Eagles

? - ?

PEC Zwolle

FC Volendam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

SC Heerenveen

? - ?

Heracles Almelo

NAC Breda

? - ?

Sparta Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

22-5 kwietnia

Klasyk 28. kolejki Eredivisie z pewnością nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii tych prestiżowych starć.

Video

Feyenoord 1-1 Ajax

Klasyk nie zachwycił, a na dodatek zakończył się remisem.

Live chat

Gość

No i Irak ostatni na MŚ

DamianM

ciekawe czy Bastoni w Bośni został :) hit, trzeci raz ich nie będzie, jeszcze ok jakby odpadali z kimś mocnum, a tu chyba macedonia, teraz bośnia, jaja do kwadratu

Gość

Włosi przecież grali w dziesiątkę. Dlatego taka przewaga

DamianM

Japierdole Bośnia

Gość

Bośnia strzały 31-9 O_O zupełnie zasłużony awans. Włosi tacy obsrani to niezła presja w kraju musiała być :-D

Gość

A Dimarco jak się cieszył po tym jak bośnia awansowała do finału baraży :D beka

Gość

włosi 3 z rzędu mś nie jadą :D

Gość

bośnia na mś :D

Gość

2 pudło włochów O_O

Gość

bośnia 3/3

Gość

Ale presja na twarzach włochów gigantyczna - to widać :D

Gość

włosi pudło :D

Gość

Czesi jadą na mś.

Gość

3 pudło danii :D

Gość

dania 2 pudło

Gość

no i karne i w bośni

Gość

czechy-dania karne

Gość

Włosi tylko muszą do karnych wytrwać a już donnarumma im wybroni awans.

Gość

Bramkarz też nic nie broni - wszystko wpada wybija przed siebie.

DamianM

jakie dno, będzie duma, ja to nazywam jak wcześniej, u nas to będzie sukces w postaci pięknej porazki, by nie podpasc Jasiowi

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.