28.11

14:30

0:0

Zmarł Rinus Bennaars

11.11.2021 20:55; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord ze smutkiem przyjął do wiadomości śmierć Rinusa Bennaarsa. Były zawodnik, który dwukrotnie zdobył mistrzostwo Holandii w Rotterdamie, zmarł w wieku 90 lat.

Bennaars był kreatywnym pomocnikiem, który imponował w grze ofensywnej Feyenoordu. Piętnastokrotny reprezentant Holandii z Bergen op Zoom był autorem trafienia chociażby w meczu z Budapesti Vasas, kiedy zapewnił klubowi miejsce w ćwierćfinale Pucharu Europy.

Feyenoord pozyskał Bennaarsa w 1959 roku z DOSKO Bergen z jego rodzinnego Bergen op Zoom. Podczas swojej kariery zagrał w 158 meczach Eredivisie, po wprowadzeniu profesjonalnego futbolu w Holandii. Zdobył 52 bramki. Bennaars grał również dla NOAD Tilburg i Dordrechtsche FC.

21-28 listopada

Feyenoord przy pustych trybunach pokonał PEC Zwolle 4-0. O wyniku zdecydowała pierwsza połowa, w której Portowcy zdobyli wszystkie cztery gole.

Video

Skrót meczu Feyenoord 4-0 PEC

Feyenoord odniósł kolejne zwycięstwo z rzędu w lidze. Tym razem zespół Arne Slota ograł PEC Zwolle 4-0.

Live chat

DamianM

I 0-0 w meczu az. co za kolejka dziwna

Gość

strzał niecelny jest strzałem na bramke - a gdzie ma strzelac? w stewarda?

Gość

Feje oddał tylko 5 strzałów na bramkę a nie 16

Gość

Ajax wygrał feje zremisował i chuj bombki strzelił jak chodzi o lidera.

Gość

16 strzałow na bramke za malo - potrzeba z 50 wtedy moze cos wpadnie po rykoszecie

DamianM

jezu co za stypa na tych meczach, chory jestem, jak mam oglądać takie cos. Jestem ciekaw, ile zim i lat przed nami z czymś takim, bo nie wierze, że to się skonczy za miesiąc.

DamianM

Gra gra, ważny mecz dzisiaj mocno. Trzymamy kciuki.

Gość

Linssen jednak gra - dobra wiadomość że to nic poważnego.

Gość

Takiego cyrku nie widziałem nigdy. Już mogli w pizdu oddać walkower.

Gość

Cyrk - w drugiej połowie wyszło 7, że niby 2 kontuzjowanych - rozpoczeli mecz i 1 się położył żeby nie może kontynuować i koniec walkower. Bo chyba w 6 grać nie można.

DamianM

Powiem tak, to jest chore.

Gość

Ciekawa sytuacja w portugalii. 17 piłkarzy Belenenses z pozytywnym wynikiem - belenenses miało tylko 9 zawodników zdolnych do gry w tym 2 bramkarzy - a mecz z Benfiką się odbywa - grają 9 na 11 - do przerwy 7-0 dla Benfiki :D

Już mogli im przełożyć ten mecz.

Gość

u18 wygrywa z liderem w alkmaar. WOW. Feyenoord u18 liderem tabeli.

Gość

u21 tylko 2-2 z ADO

Gość

Conteh zupełnie o nim zapomniałem - gra ogony w Sandhausen i ma 1 gol. Na 13 meczów tylko 5 z ławki i zazwyczaj mniej jak pół godziny. Dziś znowu ponad 20 min szansy.

Gość

Mamy farta w barażach z rosją a potem finał ewentualnie z czechami lub szwedami - a mogła być portugalia lub włochy.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.