Następny mecz
Eredivisie, 11.04.2021 12:15 FC Utrecht Galgenwaard
Eredivisie, 25.04.2021 16:45 Vitesse Arnhem De Kuip
Eredivisie, 02.05.2021 12:15 ADO Den Haag Cars Jeans Stadion
Poprzedni mecz
Eredivisie, 04.04.2021 12:15 Fortuna Sittard 2:0 De Kuip
Eredivisie, 20.03.2021 20:00 FC Emmen 1:1 De Kuip
Eredivisie, 14.03.2021 14:30 PSV Eindhoven 1:1 Philips Stadion

Jak kupić bilet?

Dlaczego oglądasz w telewizji, jeśli możesz także obejrzeć mecz na De Kuip? Zamów szybko i łatwo (online) bilety na mecze Feyenoordu. Istnieje kilka sposobów zakupu biletu. Poniżej w kilku zdaniach o każdym z nich. 

Online

Zamawianie biletów online jest zdecydowanie najszybszą i najłatwiejszą opcją. Łatwo. Szybko. Niezawodnie. To sklep internetowy Feyenoordu. Idź bezpośrednio do Online Ticket Shop, gdzie wszyscy kibice mogą kupić bilet za pośrednictwem systemu biletowego. Pytania dotyczące sprzedaży biletów lub zamawiania w sklepie internetowym? Skontaktuj się z klubem online za pomocą formularza odpowiedzi na stronie www.feyenoord.nl/service

WhatsApp

Bilety można już zamówić za pomocą aplikacji. Wyślij wiadomość do 06-1907 1908. Przygotowana zostanie dla Ciebie rezerwacja online. Tam możesz odebrać rezerwację i sam zorganizować płatność. Łatwo i szybko!

Usługi i bilety można zamawiać przez WhatsApp od poniedziałku do piątku od 9 rano do 8 wieczorem. W sobotę odpowiadamy od 9:00 do 12:00 Czy wysłałeś/aś wiadomość poza godzinami otwarcia za pośrednictwem WhatsApp? Odpowiemy tak szybko, jak tylko będziemy ponownie obecni.

Telefon

Chcesz zarezerwować bilety przez telefon? Następnie zadzwoń do Feyenoord Service & Tickets: 0900-1908 . Jesteśmy dostępni telefonicznie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 20:00 oraz w sobotę od 9:00 do 12:00.

Kasy przy stadionie

Możesz także kupić bilet w dni meczowe w kasach Feyenoord Service & Tickets. Znajdują się one na placu przed stadionem Olympia (Olympiaweg 50). Punkty są otwarte 3,5 godziny przed rozpoczęciem meczu i zamykają się, gdy rozgrywana jest pierwsza połowa meczu. 

Wymiana biletów

Feyenoord Ticket Exchange jest jedynym oficjalnym rynkiem biletów Feyenoordu. Tutaj posiadacze karnetów mogą oferować swoje miejsce na sprzedaż innym kibicom, jeśli nie mogą uczestniczyć w danym meczu. Kupujący płacą uczciwą cenę i otrzymują zatwierdzoną kartę, sprzedawcy otrzymują 70% wpływów. A wszystko to w bezpiecznym i niezawodnym środowisku. Kliknij tutaj, aby przejść do wymiany biletów Feyenoordu. 

Czarny handel

Feyenoord wskazuje wszystkim kibicom, że klub zdecydowanie odradza kupowanie biletów na dowolną grę poza Feyenoordem (lub jego partnerami). Zapobiega to rozczarowaniom. Feyenoord nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jeśli ludzie zostaną oszukani przez czarny handel.

Zamawiaj bilety Feyenoordu tylko za pośrednictwem oficjalnych kanałów opisanych powyżej. W Internecie istnieje wiele miejsc, gdzie osoby i firmy sprzedają bilety. Nie jest jasne dla wszystkich stron, czy kupujesz bilet od osoby fizycznej, czy od profesjonalnego sprzedawcy. Na tych rynkach nie masz pełnej gwarancji dostępu i płacisz inną kwotę niż pierwotna cena biletu. Feyenoord nie współpracuje z tymi rynkami i nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje zakupu za pośrednictwem tych rynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com