NEC Nijmegen

Puchar Holandii
De Kuip

Nie

21.04

18:00

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

14.04

14:30

0:1

Sponsorzy

about

EUROPARCS - SPONSOR GŁÓWNY

Holenderska firma z Apeldoorn, która specjalizuje się w rozwoju i zarządzaniu parkami wakacyjnymi. Założycielem EuroParcs jest Wim Vos sr. Pod koniec lat siedemdziesiątych i na początku lat osiemdziesiątych opracował własną wizję budowy domków. Początkowo nacisk kładziono na aluminiowe domy mobilne, ale wkrótce Vos, który dorastał w Otterlo, poszerzył swoją wizję. W latach osiemdziesiątych prowadził kilkanaście mobilnych parków domowych, po czym zaczął opanowywać prawa i wymagania dotyczące rozwoju parku i zarządzania parkiem. Ostatecznie zaowocowało to zakupem pierwszego parku wakacyjnego w 2000 roku: Landgoed Ruighenrode w Lochem. W 2005 roku Landgoed Brunssheim został zakupiony od gminy Brunssum. Następnie zakupiono Landgoed Hommelheide (2006), Villapark De Rijp (2008), Recreatie- & Watersportcentrum De Biesbosch (2009), Bospark Reestervallei (2014), Marina Resort Poort van Amsterdam (2015) i Beachresort De Hooghe Bijsschel (2015). W 2015 roku EuroParcs podjął również pierwsze międzynarodowe kroki, kupując ziemię na Bonaire. Resort Bonaire jest obecnie realizowany w południowej części karaibskiej wyspy.

CASTORE - SPONSOR TECHNICZNY

J. Carter Sporting Club Limited (działająca pod marką Castore) jest brytyjskim producentem odzieży sportowej, którego siedziba znajduje się w Manchesterze, w Anglii. Produkty firmy są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie i posiada ona umowy sponsorskie z powiązanymi drużynami piłkarskimi, zespołami krykieta, drużynami rugby, ekipami Formuły 1 oraz tenisistami. W styczniu 2023 roku ogłoszono, że Castore będzie ubierać piłkarzy Feyenoordu Rotterdam począwszy od sezonu 2023-2024. Wszystkie europejskie działania dystrybucyjne będą prowadzone z nowo wybudowanego centrum dystrybucyjnego o powierzchni 20 000 m2 w Waalhaven, co przyczyni się do znacznego wzrostu gospodarki Rotterdamu oraz lokalnego rynku pracy.

TOTO

Jest holenderskim dostawcą zakładów sportowych i jedynym legalnym dostawcą takich zakładów w Holandii. Codziennie odbywa się wiele wydarzeń sportowych, w których gracze mogą typować wyniki rywalizacji sportowej. TOTO to jedna z siedmiu gier organizowanych przez holenderską loterię. Co roku Holenderska Loteria przeznacza ponad 45 milionów euro na wsparcie holenderskiego sportu poprzez NOC*NSF.

PRIJSVRIJ VAKANTIES

Prijsvrij Vakanties jest częścią grupy Prijsvrij D-reizen, która jako biuro podróży obsługuje marki Prijsvrij, $unmix, D-reizen oraz D-Holidays. Co roku organizują ponad 250 000 wakacji w przeszło 67 krajach. Z rocznym obrotem przekraczającym 500 milionów euro (w 2022 roku) i zatrudniając około 500 pracowników, grupa Prijsvrij D-reizen jest jednym z największych biur podróży w Holandii.

BREEMAN BMW

Od 1 lipca 2020 roku, dealer samochodowy będzie pełnił rolę sponsora strategicznego Feyenoordu Rotterdam przez kolejne cztery lata. Uroczyste rozpoczęcie współpracy odbyło się po południu w rotterdamskiej siedzibie firmy. W ramach partnerstwa, zarówno zawodnicy Feyenoordu jak i pracownicy będą korzystać z samochodów niemieckiej marki w nadchodzącym sezonie. Breeman BMW i Feyenoord mają wyjątkową więź - obie instytucje zostały założone w Rotterdamie w 1908 roku i obchodzą już 112 lat istnienia. Koniec czerwca 2020 roku przyniósł zakończenie oficjalnej umowy z firmą Opel.

DRUKWERKMAX

Firma wytwarza wydruki najwyższej jakości w najniższych cenach w Holandii. DrukwerkMAX obecnie dostarcza ponad 100 różnych rodzajów wydruków dla małych i dużych przedsiębiorstw.

JEX

Platforma znacząco ułatwiająca zatrudnianie i zarządzanie pracownikami dla firm oraz agencji pracy tymczasowej. Dzięki partnerstwu z Feyenoordem, które będzie trwało przynajmniej dwa sezony, dynamicznie rozwijająca się organizacja ma na celu wygenerowanie ogólnokrajowej świadomości, aby zrealizować swoje ambicje. Skupiając się na tworzeniu rozwiązań dla elastycznego rynku pracy, JEX oferuje swoim klientom różnorodne możliwości. Ostatecznym celem JEX jest stać się kompleksowym punktem obsługi dla całej branży, gdzie najemcy i pożyczkodawcy pracowników nie potrzebują niczego więcej niż JEX; od rekrutacji aż po fakturowanie.

HEINEKEN

Heineken pojawił się w miejsce dotychczasowego Amstela. Od roku 2005, marka Heineken jest między innymi jednym z głównych sponsorów Ligi Mistrzów UEFA. Holenderskie przedsiębiorstwo piwowarskie posiada ponad 130 browarów w więcej niż 65 krajach na całym świecie i zatrudnia około 64 tysiące pracowników. Lager Heineken jest dostępny w ponad 180 krajach i jest najbardziej rozpoznawalną marką piwa na świecie.

VRIENDENLOTERIJ

Wielki przyjaciel Akademii Feyenoordu. VriendenLoterij wspiera młodzież z Varkenoord od 2005 roku. Jest to możliwe dzięki wielu kibicom portowego klubu, którzy grają razem z VriendenLoterij. 50% z ich składek trafia do młodzieży, która otrzymuje również korepetycje dla dobrej przyszłości. W 2013 roku, młodzi chłopcy otrzymali 1.045.363 euro.

SLIGRO

Sligro to partner żywieniowy, który inspiruje i wspiera smacznym, dobrym i uczciwym jedzeniem. 'Sligro zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą. W przypadku naszych codziennych świeżych i regionalnych produktów współpracujemy z najlepszymi specjalistami: naszymi partnerami w zakresie świeżych produktów. Ponieważ branża zmienia się w szybkim tempie, stale inwestujemy w rozwiązania, które stale optymalizują nasze usługi. Bardzo ważny jest dla nas również regularny (osobisty) kontakt z naszymi klientami. Na bieżąco informujemy o trendach i rozwoju oraz inspirujemy kreatywnymi przepisami, innowacyjnymi produktami i raportami specjalnymi. Krótko mówiąc; Pobudź swoje zmysły w Sligro!' 

PEPSI

Pepsi od dawna jest dumnym partnerem Feyenoordu. Pepsi inspiruje się siłą i jednością, jaką tworzą sport i muzyka. Pasja piłkarzy do muzyki, w połączeniu ze sportem, tworzy "Live for Now": ciesz się każdą chwilą. Pepsi: młoda, dziwaczna i buntownicza Cola. Zawsze orzeźwiająca i nieco inna. Pepsi można spotkać na stadionie Feyenoord, ale także na największych imprezach tanecznych, w najlepszych miejscach rozrywki i oczywiście w lokalnym supermarkecie. W ofercie znajdują się produkty dla każdego, kto chce się orzeźwić, potrzebuje pobudzenia lub po prostu chce cieszyć się charakterystycznym smakiem coli.

HOOGVLIET

Hoogvliet to sieć supermarketów z 71 sklepami w Holandii Północnej, Holandii Południowej, Utrechcie i Geldrii. Centrum dystrybucyjno-usługowe, centralna masarnia i piekarnia znajdują się w Bleiswijk. W piekarni Hoogvliet kilka razy dziennie wypiekany jest świeży, rzemieślniczy chleb dla wszystkich oddziałów. Firma zatrudnia ponad 6 000 pracowników, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni. 'Hoogvliet to prawdziwy rodzinny supermarket, dlatego największy klub ludowy w Holandii, ze swoim lojalnym legionem, idealnie pasuje do nas, naszych klientów i naszych pracowników. Już w naszych poprzednich kolaboracjach zauważyliśmy, że Feyenoord i Hoogvliet idealnie do siebie pasują. W końcu region, w którym znajdują się nasze supermarkety, jest domem dla wielu kibiców Feyenoordu.

RET

jEst głównym operatorem transportu publicznego w Rotterdamie. Swoją działalność rozpoczęło w 1905 roku od przejęcia RTM (Rotterdamsche Tramweg Maatschappij). Obecnie funkcjonuje 35 autobusów , 11 linii tramwajowych i pięć linii metra/linii lekkiej kolei w Rotterdamie i okolicznych gminach. RET oznacza beztroskie i wygodne podróżowanie w południowym skrzydle aglomeracji. Oznacza to, że celem firmy jest dostarczanie dobrego produktu, który przekłada się na logiczny, częsty i niezawodny rozkład jazdy. RET to dynamiczna firma, która w krótkim czasie rozwinęła się w nowoczesne, niezależne przedsiębiorstwo transportu publicznego. Motto RET brzmi "Aardig Onderweg". firma chce wprowadzać innowacje i ma jasno określony cel. RET zawsze podnosi poprzeczkę nieco wyżej. Są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w społeczeństwie i w czołówce nowych technologii. Jako przedsiębiorstwo społeczne, RET jest nie tylko łącznikiem logistycznym, ale także łącznikiem społecznym Rotterdamu.

RM NETHERLANDS

Alternatywa biznesowa dla krajowych i międzynarodowych przesyłek pocztowych i paczek (e-commerce). 'RM Netherlands została założona przez Royal Mail w 1999 roku. Od 2005 roku działamy niezależnie na krajowym i międzynarodowym rynku pocztowym.
W naszym zautomatyzowanym centrum sortowania o powierzchni 6700 m2 w Waddinxveen przetwarzamy wszystkie krajowe i międzynarodowe przepływy pocztowe, paczki (e-commerce) z i bez Track & Trace oraz pocztę bezpośrednią, czasopisma firmowe, katalogi i periodyki'.

AD

„Źródło wiadomości dla całej rodziny. Z silnym naciskiem na region, sport i rozrywkę ”. Ponad 2,5 miliona czytelników ma kontakt z AD każdego dnia; w formie papierowej, online i za pośrednictwem aplikacji. Siłą AD jest atrakcyjne połączenie pełnych wiadomości z regionu w połączeniu z gromadzeniem wiadomości krajowych i międzynarodowych. Dostępne zawsze przed 7 rano.

QUOOKER

Pochodzący z Rotterdamu Henri Peteri pracował w firmie Unilever w 1970 roku, kiedy doznał inspiracji, która na zawsze zmieniła jego życie. Podczas prezentacji wspomniano, że "woda musi stać na kuchence przez pięć minut", aby przygotować zupę instant. Z pewnością musi istnieć łatwiejszy sposób, pomyślał Peteri. Po powrocie do domu w Kralingen natychmiast rozpoczął prace nad prototypem pierwszego na świecie kranu z wrzącą wodą. W 1992 roku pierwszy Quooker ("szybka kuchenka") został wprowadzony na rynek w Holandii. Synowie Peteriego, Niels i Walter, są nadal aktywnie zaangażowani w działalność firmy. W międzyczasie Quooker szybko podbija świat: jego oferta znajduje się już w siedemnastu krajach!

CSU

Firma sprzątająca. 'Potrzebujesz środowiska, w którym Ty, pracownicy, klienci, studenci, pacjenci i wszyscy inni użytkownicy możecie wydobyć z siebie to, co najlepsze. Naprawdę dobre sprzątanie nie wszędzie jest takie samo. Każda branża jest inna. Nasi ludzie wiedzą, czego potrzebuje Twoje środowisko. Dla przyjemnego środowiska pracy lub życia w biurze, w fabryce, szpitalu lub w szkole.' 

GASSAN

GASSAN oznacza diamenty, biżuterię i luksusowe zegarki. Marka GASSAN reprezentuje rodzinny biznes, kunszt, sprawdzoną jakość i niezawodność od prawie 75 lat. Firma została założona przez "dziadka" Samuela GASSANA w 1945 roku, a jej podstawową działalnością w tym czasie było polerowanie diamentów.

ORMER ICT

Od 30 lat Ormer ICT jest dostawcą usług w dziedzinie IT. Ormer ICT pomaga organizacjom zoptymalizować i sprofesjonalizować ich organizację IT. Robimy to poprzez oddelegowanie IT i zarządzanie IT.

SCHAAP I CINTROEN 

Dom jubilerski Schaap en Citroen od wielu dziesięcioleci jest znanym adresem w Holandii w zakresie biżuterii, diamentów i zegarków. To sprawiło, że rodziny Schaap i Citroen są znane w branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej od ponad 130 lat. Historia rozpoczęła się od dwóch pełnych pasji rodzin; z firmami jubilerskimi, które po latach przejęć i fuzji ostatecznie wróciły tam, gdzie ich miejsce: do rodziny z bogatą tradycją jubilerską.

UNIGLOBE

Uniglobe Two Travel jest częścią Uniglobe International, jednej z największych organizacji franczyzowych na świecie. Od ponad 20 lat zajmuje się wszystkimi aspektami podróży służbowych, od przelotu przez hotel, transfer po obsługę wizową. 'Z 5 lokalizacji w Holandii (Oud-Beijerland, Sprang-Capelle, Herten, Hoogeveen i Groningen) obsługujemy głównie średniej wielkości firmy i organizacje. Oprócz korporacyjnych podróży służbowych, Uniglobe Two Travel specjalizuje się w MICE (spotkaniach, imprezach motywacyjnych, konferencjach i wydarzeniach), dostosowanych do indywidualnych potrzeb z dużą wiedzą, pasją i kreatywnością. Nasze indywidualne podejście i rozległa międzynarodowa sieć zapewniają wysoki poziom usług, zarówno w przypadku podróży indywidualnych, jak i grupowych'.

KNAKEN

Każdy, kto szuka bezpiecznego miejsca do handlu walutami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum, może udać się do Knaken.nl bez skomplikowanej wiedzy technicznej. W ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost walut cyfrowych, czyli kryptowalut, dlatego coraz więcej osób chce zacząć z nich korzystać. Jednak wielu z nich też z tego rezygnuje, ponieważ wiedzą o tym zbyt mało lub przeczytali dużo o złośliwych firmach. Knaken to holenderska firma z Rotterdamu, która ma wszelkie możliwości, aby szybko, bezpiecznie i prosto rozpocząć pracę z kryptowalutami. Dzięki pomocnemu i szybkiemu wsparciu przez e-mail lub czat na żywo, klienci są prowadzeni podczas rejestracji lub podczas procesu zakupu. Na bieżąco informowanie klientów o tym, co dzieje się na rynku i oferujemy unikalne produkty, takie jak oszczędności i staking.

VERLONING.NL

Firma Verloning.nl została założona w 2012 roku przez Edwarda Belgravera, aby wspierać rosnącą grupę pracowników, którzy chcą pracować od zlecenia do zlecenia, krótko- lub długoterminowo, bez żadnych kłopotów. Wraz z zespołem wysoce zaangażowanych współpracowników pracujemy nad zapewnieniem optymalnej usługi i platformy, która wspiera naszych klientów w pracy bez numeru KVK lub VAT. W ciągu ostatnich kilku lat liczba klientów wzrosła do 75 760, których z przyjemnością wspiera się dzięki profesjonalnym partnerom i wysokiemu poziomowi usług. Dzięki pięcioletniemu kontraktowi partnerskiemu, który jest unikalny dla Verloning.nl, poszukiwano partnerstwa z Feyenoordem pod hasłem "Czyny mówią głośniej niż słowa". Dzięki wyjątkowemu partnerstwu Verloning.nl i Feyenoord są w stanie przyczynić się nawzajem do osiągnięcia swoich celów. Verloning.nl chce się dalej rozwijać i stać się nie tylko pierwszym, ale przede wszystkim najlepszym usługodawcą dla pracowników w Holandii, gdzie chętnie przyczyniają się do realizacji ambicji Feyenoordu.

HISTORIA SPONSORINGU:    
Lata:  Stroje:  Główny: 
1963–1970  Bukta / Jansen & Tilanus   
1970–1978  Le Coq Sportif   
1978–1982  Adidas   
1982–1983  Adidas/Puma  Gouden Gids 
1983–1984  Puma  Gouden Gids 
1984–1987  Puma  Opel 
1987–1989  Hummel  Opel 
1989–1990  Hummel  HCS 
1990–2000 Adidas Stad Rotterdam Verzekeringen
2000–2004 Kappa Stad Rotterdam Verzekeringen
2004–2008 Kappa Fortis
2008–2009 Kappa Fortis ASR
2009–2013 Puma ASR Verzekeringen
2013–2014 Puma Opel
2014–2017 Adidas Opel
2017–2019 Adidas Qurrent
2019–2020 Adidas Droomparken
2020–2021 Adidas Droomparken
2021–2023 Adidas EuroParcs
2023-2024 Castore EuroParcs

[OPRACOWALI: Damian i Norbi] [FOTO: Feyenoord.nl]

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Twente

? - ?

Almere City FC

SC Heerenveen

? - ?

PSV Eindhoven

Go Ahead Eagles

? - ?

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

Heracles Almelo

NEC Nijmegen

? - ?

AZ Alkmaar

RKC Waalwijk

? - ?

FC Utrecht

Ajax Amsterdam

? - ?

Excelsior Rotterdam

Vitesse Arnhem

? - ?

Fortuna Sittard

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Volendam

Zdjęcie Tygodnia

14-21 kwietnia

Tydzień po efektownej wygranej z Ajaksem, przyszedł czas na wyjazd do Sittard i mecz z Fortuną.

Video

sc Heernenveen 2-3 Feyenoord

Feyenoord zdołał pokonać sc Heerenveen w niedzielne popołudnie, mimo dużych trudności

Live chat

DamianM

Dobrze ze to koniec kadencji tego durnia.

DamianM

Bo jest pojebany. Zawsze wszystko było na Coolsingel. Ale chuj I tak będzie dobra impreza nawet w innym miejscu.

Gość

abutalib zakazał świętowania - moim zdaniem dobrze - niech tam świętują mistrzostwa tylko. Puchar to jednak nie ten sam prestiż.

DamianM

Może nie faworyt jakiś teoretycznie a niespodzianka jakaś tym razem będzie? To byłoby piękne. Belgia np chociaż oni nie raz czarnym koniem mieli być, a czarna dupa była

Gość

Ej no, Euro biorą nasi... :D
Po 10:0 w każdym meczu... ;)
/Kris/

Gość

gość musi traume przeżywać :-) harry kane mu współczuje.
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/niebywale/315096

Gość

jutro półfinał kobiecego bekera - klasyk.

Gość

Ja typowałem Portugalie na wygraną euro z tym nowym trenerem - anglia to jest paka na finał conajmniej.

DamianM

Palmer-Kane-Beli-Rice-Saka-Foden. Anglia na EURO ćwierćfinał :) za mocno to wygląda, więc :)))

Gość

Palmer 4 gol - tym razem z karnego.

DamianM

co do Lyonu trochę - Ajax przegrał w poniedziałek sprawę arbitrażową przeciwko agentowi Nicolása Tagliafico i klub musi teraz zapłacić mu sto tysięcy euro.

DamianM

ale atalante obejrze do konca, nie dam sie nabrać dziś

Gość

16 minucie bo tam bizot znokautowa lacazetta i nie wstawał z 5 minut.

DamianM

a no jo, ale byl moment ze bylem przekonany, ze za nic w swiecie nie bedzie takiej koncowki chociazby, ten gol na 4 to chyba po 10 minucie doliczonego padł

Gość

Nie było 2-2 wczoraj - mówie że było 1-0 a potem 3 gole brestu i było 1-3.

DamianM

a ja rzucalem jednym okiem bo mowie, eeeeeeee juz nic sie nie wydarzy w tym meczu Lyonu jak ylo 2-2 :D

Gość

Wczoraj Lyon z prowadzenia 1-0 na 1-3 w 8 minut :D i jeszcze odkręcili jebani. Czy jest wynik który umiałby ich załamać? wątpie.

DamianM

w niedziele siedze mimo wszytko :D

DamianM

nie no, znowu kibel i nagle 2-2, jebne

Gość

Ten noslin co strzelił na 2-2 dla Verony to zaczynał w tym owianym sławą Herculesie :-D i przedostał się z amatorskiej piłki aż do serie a. Można? można.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.