SL Benfica

Towarzyski
Estádio da Luz

Nie

28.07

20:30

Cercle Brugge

Towarzyski
Varkenoord

Sob

20.07

13:00

1:0

Sponsorzy

about

MEDIAMARKT - SPONSOR GŁÓWNY

MediaMarkt, jeden z czołowych sprzedawców elektroniki w Europie, został nowym głównym sponsorem Feyenoordu wraz z sezonem 2024-2025. Oznacza to, że logo MediaMarkt będzie widoczne na koszulkach Feyenoordu przez najbliższe lata. MediaMarkt zastępuje Europarcs, dotychczasowego głównego sponsora klubu od 2021 roku. Nowa umowa sponsorska z MediaMarkt zapewnia Feyenoordowi znaczące wsparcie finansowe na kolejne trzy lata, z wartością kontraktu bliską 20 milionom euro, co stanowi rekord dla klubu. Umowa ta nie tylko przyniesie klubowi korzyści finansowe, ale również wesprze jego międzynarodowe ambicje. Feyenoord już współpracuje z zagranicznymi klubami, dążąc do statusu globalnego gracza w piłce nożnej. MediaMarkt, obecny w 11 krajach Europy, jest zafascynowany międzynarodowym sukcesem i aspiracjami klubu, co koreluje z jego pozycją lidera rynku europejskiego.

CASTORE - SPONSOR TECHNICZNY

J. Carter Sporting Club Limited (działająca pod marką Castore) jest brytyjskim producentem odzieży sportowej, którego siedziba znajduje się w Manchesterze, w Anglii. Produkty firmy są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie i posiada ona umowy sponsorskie z powiązanymi drużynami piłkarskimi, zespołami krykieta, drużynami rugby, ekipami Formuły 1 oraz tenisistami. W styczniu 2023 roku ogłoszono, że Castore będzie ubierać piłkarzy Feyenoordu Rotterdam począwszy od sezonu 2023-2024. Wszystkie europejskie działania dystrybucyjne będą prowadzone z nowo wybudowanego centrum dystrybucyjnego o powierzchni 20 000 m2 w Waalhaven, co przyczyni się do znacznego wzrostu gospodarki Rotterdamu oraz lokalnego rynku pracy.

QTERMINALS

W Rotterdamie, najważniejszym porcie kontenerowym w Europie, QTerminals Kramer Rotterdam oferuje zarówno dużym, jak i małym klientom najlepszą obsługę, jaką można sobie wyobrazić w prawie wszystkich aspektach logistyki kontenerowej. Kramer City w Waal-/ Eemhaven i Kramer Delta Depot na Maasvlakte jak żadne inne doskonale odnajdują się w magazynowaniu kontenerów, naprawach i dodatkowych usługach konserwacyjnych. W QTerminals Kramer Rotterdam przeładunek koncentruje się na Maasvlakte. Delta Container Services, spółka joint venture z ECT, koncentruje się na przeładunku pustych i pełnych kontenerów. Od 2007 roku QTerminals Kramer Rotterdam posiada najnowocześniejszy terminal dowozowy, żeglugi morskiej bliskiego zasięgu i żeglugi śródlądowej.

TOTO

Jest holenderskim dostawcą zakładów sportowych i jedynym legalnym dostawcą takich zakładów w Holandii. Codziennie odbywa się wiele wydarzeń sportowych, w których gracze mogą typować wyniki rywalizacji sportowej. TOTO to jedna z siedmiu gier organizowanych przez holenderską loterię. Co roku Holenderska Loteria przeznacza ponad 45 milionów euro na wsparcie holenderskiego sportu poprzez NOC*NSF.

CARU CONTAINERS

CARU Containers jest największą na świecie niezależną firmą zajmującą się handlem kontenerami, specjalizującą się w sprzedaży i wynajmie nowych i używanych kontenerów morskich. Firma z siedzibą w porcie w Rotterdamie posiada również biura w Belgii, Niemczech, Czechach, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Singapurze. CARU Containers posiada również partnerów w całej Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. CARU Containers działa w około 70 krajach, dzięki czemu może dostarczać swoim klientom kontenery i usługi na całym świecie. Ta rozległa sieć umożliwia firmie zaspokajanie potrzeb międzynarodowych dostawców i klientów w sposób wydajny, zrównoważony i niezawodny.

PRIJSVRIJ VAKANTIES

Prijsvrij Vakanties jest częścią grupy Prijsvrij D-reizen, która jako biuro podróży obsługuje marki Prijsvrij, $unmix, D-reizen oraz D-Holidays. Co roku organizują ponad 250 000 wakacji w przeszło 67 krajach. Z rocznym obrotem przekraczającym 500 milionów euro (w 2022 roku) i zatrudniając około 500 pracowników, grupa Prijsvrij D-reizen jest jednym z największych biur podróży w Holandii.

BREEMAN BMW

Od 1 lipca 2020 roku, dealer samochodowy będzie pełnił rolę sponsora strategicznego Feyenoordu Rotterdam przez kolejne cztery lata. Uroczyste rozpoczęcie współpracy odbyło się po południu w rotterdamskiej siedzibie firmy. W ramach partnerstwa, zarówno zawodnicy Feyenoordu jak i pracownicy będą korzystać z samochodów niemieckiej marki w nadchodzącym sezonie. Breeman BMW i Feyenoord mają wyjątkową więź - obie instytucje zostały założone w Rotterdamie w 1908 roku i obchodzą już 112 lat istnienia. Koniec czerwca 2020 roku przyniósł zakończenie oficjalnej umowy z firmą Opel.

LYONDELLBASELL

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom materiałowym i technologiom recyklingu LyondellBasell dąży do stworzenia jaśniejszej, czystszej i zdrowszej przyszłości dla przyszłych pokoleń. 'W LyondellBasell pracujemy nad zapewnieniem bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszych współpracowników, przestrzegając najwyższych standardów, uwzględniając wszystkie środowiska i perspektywy, promując równość i szacunek wśród naszych globalnych współpracowników i w naszych społecznościach.' 

HEINEKEN

Heineken pojawił się w miejsce dotychczasowego Amstela. Od roku 2005, marka Heineken jest między innymi jednym z głównych sponsorów Ligi Mistrzów UEFA. Holenderskie przedsiębiorstwo piwowarskie posiada ponad 130 browarów w więcej niż 65 krajach na całym świecie i zatrudnia około 64 tysiące pracowników. Lager Heineken jest dostępny w ponad 180 krajach i jest najbardziej rozpoznawalną marką piwa na świecie.

VAN DONGE & I DE ROO

Van Donge en de Roo, znana również jako DR Group, jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w porcie w Rotterdamie. DR Group działa w każdym obszarze łańcucha logistycznego. Działalność składa się z kilku filarów, w tym przesyłek kontenerowych na całym świecie, działalności depot, usług terminalowych i odpraw celnych w Rotterdamie i Antwerpii oraz transportu intermodalnego w całej Europie drogą lądową, barką lub koleją.

VRIENDENLOTERIJ

Wielki przyjaciel Akademii Feyenoordu. VriendenLoterij wspiera młodzież z Varkenoord od 2005 roku. Jest to możliwe dzięki wielu kibicom portowego klubu, którzy grają razem z VriendenLoterij. 50% z ich składek trafia do młodzieży, która otrzymuje również korepetycje dla dobrej przyszłości. W 2013 roku, młodzi chłopcy otrzymali 1.045.363 euro.

SLIGRO

Sligro to partner żywieniowy, który inspiruje i wspiera smacznym, dobrym i uczciwym jedzeniem. 'Sligro zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą. W przypadku naszych codziennych świeżych i regionalnych produktów współpracujemy z najlepszymi specjalistami: naszymi partnerami w zakresie świeżych produktów. Ponieważ branża zmienia się w szybkim tempie, stale inwestujemy w rozwiązania, które stale optymalizują nasze usługi. Bardzo ważny jest dla nas również regularny (osobisty) kontakt z naszymi klientami. Na bieżąco informujemy o trendach i rozwoju oraz inspirujemy kreatywnymi przepisami, innowacyjnymi produktami i raportami specjalnymi. Krótko mówiąc; Pobudź swoje zmysły w Sligro!' 

PEPSI

Pepsi od dawna jest dumnym partnerem Feyenoordu. Pepsi inspiruje się siłą i jednością, jaką tworzą sport i muzyka. Pasja piłkarzy do muzyki, w połączeniu ze sportem, tworzy "Live for Now": ciesz się każdą chwilą. Pepsi: młoda, dziwaczna i buntownicza Cola. Zawsze orzeźwiająca i nieco inna. Pepsi można spotkać na stadionie Feyenoord, ale także na największych imprezach tanecznych, w najlepszych miejscach rozrywki i oczywiście w lokalnym supermarkecie. W ofercie znajdują się produkty dla każdego, kto chce się orzeźwić, potrzebuje pobudzenia lub po prostu chce cieszyć się charakterystycznym smakiem coli.

HOOGVLIET

Hoogvliet to sieć supermarketów z 71 sklepami w Holandii Północnej, Holandii Południowej, Utrechcie i Geldrii. Centrum dystrybucyjno-usługowe, centralna masarnia i piekarnia znajdują się w Bleiswijk. W piekarni Hoogvliet kilka razy dziennie wypiekany jest świeży, rzemieślniczy chleb dla wszystkich oddziałów. Firma zatrudnia ponad 6 000 pracowników, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni. 'Hoogvliet to prawdziwy rodzinny supermarket, dlatego największy klub ludowy w Holandii, ze swoim lojalnym legionem, idealnie pasuje do nas, naszych klientów i naszych pracowników. Już w naszych poprzednich kolaboracjach zauważyliśmy, że Feyenoord i Hoogvliet idealnie do siebie pasują. W końcu region, w którym znajdują się nasze supermarkety, jest domem dla wielu kibiców Feyenoordu.

RET

jEst głównym operatorem transportu publicznego w Rotterdamie. Swoją działalność rozpoczęło w 1905 roku od przejęcia RTM (Rotterdamsche Tramweg Maatschappij). Obecnie funkcjonuje 35 autobusów , 11 linii tramwajowych i pięć linii metra/linii lekkiej kolei w Rotterdamie i okolicznych gminach. RET oznacza beztroskie i wygodne podróżowanie w południowym skrzydle aglomeracji. Oznacza to, że celem firmy jest dostarczanie dobrego produktu, który przekłada się na logiczny, częsty i niezawodny rozkład jazdy. RET to dynamiczna firma, która w krótkim czasie rozwinęła się w nowoczesne, niezależne przedsiębiorstwo transportu publicznego. Motto RET brzmi "Aardig Onderweg". firma chce wprowadzać innowacje i ma jasno określony cel. RET zawsze podnosi poprzeczkę nieco wyżej. Są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w społeczeństwie i w czołówce nowych technologii. Jako przedsiębiorstwo społeczne, RET jest nie tylko łącznikiem logistycznym, ale także łącznikiem społecznym Rotterdamu.

RM NETHERLANDS

Alternatywa biznesowa dla krajowych i międzynarodowych przesyłek pocztowych i paczek (e-commerce). 'RM Netherlands została założona przez Royal Mail w 1999 roku. Od 2005 roku działamy niezależnie na krajowym i międzynarodowym rynku pocztowym.
W naszym zautomatyzowanym centrum sortowania o powierzchni 6700 m2 w Waddinxveen przetwarzamy wszystkie krajowe i międzynarodowe przepływy pocztowe, paczki (e-commerce) z i bez Track & Trace oraz pocztę bezpośrednią, czasopisma firmowe, katalogi i periodyki'.

AD

„Źródło wiadomości dla całej rodziny. Z silnym naciskiem na region, sport i rozrywkę ”. Ponad 2,5 miliona czytelników ma kontakt z AD każdego dnia; w formie papierowej, online i za pośrednictwem aplikacji. Siłą AD jest atrakcyjne połączenie pełnych wiadomości z regionu w połączeniu z gromadzeniem wiadomości krajowych i międzynarodowych. Dostępne zawsze przed 7 rano.

QUOOKER

Pochodzący z Rotterdamu Henri Peteri pracował w firmie Unilever w 1970 roku, kiedy doznał inspiracji, która na zawsze zmieniła jego życie. Podczas prezentacji wspomniano, że "woda musi stać na kuchence przez pięć minut", aby przygotować zupę instant. Z pewnością musi istnieć łatwiejszy sposób, pomyślał Peteri. Po powrocie do domu w Kralingen natychmiast rozpoczął prace nad prototypem pierwszego na świecie kranu z wrzącą wodą. W 1992 roku pierwszy Quooker ("szybka kuchenka") został wprowadzony na rynek w Holandii. Synowie Peteriego, Niels i Walter, są nadal aktywnie zaangażowani w działalność firmy. W międzyczasie Quooker szybko podbija świat: jego oferta znajduje się już w siedemnastu krajach!

CSU

Firma sprzątająca. 'Potrzebujesz środowiska, w którym Ty, pracownicy, klienci, studenci, pacjenci i wszyscy inni użytkownicy możecie wydobyć z siebie to, co najlepsze. Naprawdę dobre sprzątanie nie wszędzie jest takie samo. Każda branża jest inna. Nasi ludzie wiedzą, czego potrzebuje Twoje środowisko. Dla przyjemnego środowiska pracy lub życia w biurze, w fabryce, szpitalu lub w szkole.' 

GASSAN

GASSAN oznacza diamenty, biżuterię i luksusowe zegarki. Marka GASSAN reprezentuje rodzinny biznes, kunszt, sprawdzoną jakość i niezawodność od prawie 75 lat. Firma została założona przez "dziadka" Samuela GASSANA w 1945 roku, a jej podstawową działalnością w tym czasie było polerowanie diamentów.

UNIVE

Univé to spółdzielnia ubezpieczeniowa w Holandii, która funkcjonuje jako ubezpieczyciel non-profit, co oznacza, że nie kładzie nacisku na zyski, a tym samym oferuje produkty w niższych cenach. Univé nie jest pojedynczą spółdzielnią, lecz zrzeszeniem 26 spółdzielni członkowskich. Regionalne spółdzielnie te posiadają około 150 punktów sprzedaży na terenie Holandii. Centralna organizacja Univé to dwie duże firmy ubezpieczeniowe: ubezpieczyciel na życie z siedzibą w Assen oraz ubezpieczyciel zdrowotny w Alkmaar, z główną siedzibą w Arnhem.

ORMER ICT

Od 30 lat Ormer ICT jest dostawcą usług w dziedzinie IT. Ormer ICT pomaga organizacjom zoptymalizować i sprofesjonalizować ich organizację IT. Robią to poprzez oddelegowanie IT i zarządzanie IT.

SCHAAP I CINTROEN 

Dom jubilerski Schaap en Citroen od wielu dziesięcioleci jest znanym adresem w Holandii w zakresie biżuterii, diamentów i zegarków. To sprawiło, że rodziny Schaap i Citroen są znane w branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej od ponad 130 lat. Historia rozpoczęła się od dwóch pełnych pasji rodzin; z firmami jubilerskimi, które po latach przejęć i fuzji ostatecznie wróciły tam, gdzie ich miejsce: do rodziny z bogatą tradycją jubilerską.

UNIGLOBE

Uniglobe Two Travel jest częścią Uniglobe International, jednej z największych organizacji franczyzowych na świecie. Od ponad 20 lat zajmuje się wszystkimi aspektami podróży służbowych, od przelotu przez hotel, transfer po obsługę wizową. 'Z 5 lokalizacji w Holandii (Oud-Beijerland, Sprang-Capelle, Herten, Hoogeveen i Groningen) obsługujemy głównie średniej wielkości firmy i organizacje. Oprócz korporacyjnych podróży służbowych, Uniglobe Two Travel specjalizuje się w MICE (spotkaniach, imprezach motywacyjnych, konferencjach i wydarzeniach), dostosowanych do indywidualnych potrzeb z dużą wiedzą, pasją i kreatywnością. Nasze indywidualne podejście i rozległa międzynarodowa sieć zapewniają wysoki poziom usług, zarówno w przypadku podróży indywidualnych, jak i grupowych'.

KNAKEN

Każdy, kto szuka bezpiecznego miejsca do handlu walutami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum, może udać się do Knaken.nl bez skomplikowanej wiedzy technicznej. W ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost walut cyfrowych, czyli kryptowalut, dlatego coraz więcej osób chce zacząć z nich korzystać. Jednak wielu z nich też z tego rezygnuje, ponieważ wiedzą o tym zbyt mało lub przeczytali dużo o złośliwych firmach. Knaken to holenderska firma z Rotterdamu, która ma wszelkie możliwości, aby szybko, bezpiecznie i prosto rozpocząć pracę z kryptowalutami. Dzięki pomocnemu i szybkiemu wsparciu przez e-mail lub czat na żywo, klienci są prowadzeni podczas rejestracji lub podczas procesu zakupu. Na bieżąco informowanie klientów o tym, co dzieje się na rynku i oferujemy unikalne produkty, takie jak oszczędności i staking.

VERLONING.NL

Firma Verloning.nl została założona w 2012 roku przez Edwarda Belgravera, aby wspierać rosnącą grupę pracowników, którzy chcą pracować od zlecenia do zlecenia, krótko- lub długoterminowo, bez żadnych kłopotów. Wraz z zespołem wysoce zaangażowanych współpracowników pracujemy nad zapewnieniem optymalnej usługi i platformy, która wspiera naszych klientów w pracy bez numeru KVK lub VAT. W ciągu ostatnich kilku lat liczba klientów wzrosła do 75 760, których z przyjemnością wspiera się dzięki profesjonalnym partnerom i wysokiemu poziomowi usług. Dzięki pięcioletniemu kontraktowi partnerskiemu, który jest unikalny dla Verloning.nl, poszukiwano partnerstwa z Feyenoordem pod hasłem "Czyny mówią głośniej niż słowa". Dzięki wyjątkowemu partnerstwu Verloning.nl i Feyenoord są w stanie przyczynić się nawzajem do osiągnięcia swoich celów. Verloning.nl chce się dalej rozwijać i stać się nie tylko pierwszym, ale przede wszystkim najlepszym usługodawcą dla pracowników w Holandii, gdzie chętnie przyczyniają się do realizacji ambicji Feyenoordu.

HISTORIA SPONSORINGU:    
Lata:  Stroje:  Główny: 
1963–1970  Bukta / Jansen & Tilanus   
1970–1978  Le Coq Sportif   
1978–1982  Adidas   
1982–1983  Adidas/Puma  Gouden Gids 
1983–1984  Puma  Gouden Gids 
1984–1987  Puma  Opel 
1987–1989  Hummel  Opel 
1989–1990  Hummel  HCS 
1990–2000 Adidas Stad Rotterdam Verzekeringen
2000–2004 Kappa Stad Rotterdam Verzekeringen
2004–2008 Kappa Fortis
2008–2009 Kappa Fortis ASR
2009–2013 Puma ASR Verzekeringen
2013–2014 Puma Opel
2014–2017 Adidas Opel
2017–2019 Adidas Qurrent
2019–2020 Adidas Droomparken
2020–2021 Adidas Droomparken
2021–2023 Adidas EuroParcs
2023-2024 Castore EuroParcs
2024-? Castore MediaMarkt

[OPRACOWALI: Damian i Norbi] [FOTO: Feyenoord.nl]

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Groningen

? - ?

NAC Breda

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Willem II Tilburg

NEC Nijmegen

? - ?

FC Twente

FC Utrecht

? - ?

PEC Zwolle

PSV Eindhoven

? - ?

RKC Waalwijk

Sparta Rotterdam

? - ?

Heracles Almelo

Almere City FC

? - ?

AZ Alkmaar

Go Ahead Eagles

? - ?

Fortuna Sittard

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

13-20 lipca

Feyenoord odnosi kolejne zwycięstwo w przygotowaniach do nowego sezonu.

Video

Feyenoord 3-1 KRC Genk

W drugim sparingu Feyenoord pokonał na De Kuip belgijski KRC Genk 3-1.

Live chat

Gość

Nawet jest o tym na wikipedii
https://en.wikipedia.org/wiki/Cow_blowing

Gość

Niestety nie da się tego odzobaczyć.

Gość

"młodzi chłopcy dmuchają krowom w odbyt" - w to akurat wierze bo widziałem film na youtube.

DamianM

Ja preferuje Erytree

DamianM

Ulala

Kris

Administrator, Administrator - chciałem zgłosić napaść werbalną... ;)

Kris

Kris ty poyebie...

Gość

W Etiopii za to jest plemię Bodi, w którym co roku wybiera się najbardziej atrakcyjnych mężczyzn.
Wygrywa ten, który ma największy brzuch... ;P

Gość

W Sudanie Południowym żyje plemię Mundari, które słynie z hodowli krów. Razem z krowami mieszkają, między nimi śpią, jak skrzywdzisz ich krowę to rozwalą cię kałachem... Dwa razy dziennie każdego dnia myją się krowim moczem, a zgodnie z ich wierzeniami młodzi chłopcy dmuchają krowom w odbyt, by dawały więcej mleka...

Gość

Zobaczycie że po geertruide i hancko się zgłoszą z ofertą w ostatnim tygodniu sierpnia. Tak te mendy postępują.

Gość

USA:Sudan Południowy - 101:100 w kosza... ;D
W USA same gwiazdy z NBA, w Sudanie jeden gość jest z głębokiej rezerwy w Charlotte... :D

Kris

Może Gimeneza wciśniemy do Arabii Saudyjskiej, tam do tego klubu za Benzemę, właśnie Diaby tam przechodzi z Aston Villi za 60 mln €...

Kris

Ach, ta opinia publiczna, hahahaha:
https://transfery.info/aktualnosci/transfer-patryka-klimali-odwolany/217840

DamianM

Po reakcji kibiców, Standard rezygnuje z Klimali ;D

DamianM

przecież morawiecki im obiecał :)))

Kris

Raków powinien sobie wybudować coś takiego jak ma Piast, niedrogi, kameralny, tani w użytkowaniu i utrzymaniu, na 10 tys. Pamiętać trzeba, że może za jakiś czas klub będzie w dołku, więc nie koniecznie potrzeba większego, a 10 tys. to spokojnie można grać w pucharach.

DamianM

no, ale na takich chociaż to wygląda, bo jak nie raz włączyłem śląsk czy lechię to strasznie to wygląda

Kris

No właśnie są spoko, ale i tak za duże na wiele polskich zespołów. Frekwencje nawet na tych 15 tys. obiektach są u nas często żenujące, ale dobrze, że powstają nowe stadiony, bo choć pod tym względem w polskiej piłce jest europejski, nawet światowy poziom...

DamianM

ja Motor oglądałem, też spoko obiekt, nie za duży, elegancko. GKS to samo zaraz, takie stadiony są spoko

Kris

Podbeskidzie ma arenę na europejskim poziomie, a Rekord jakiś stadionik na 600 miejsc...

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.