FC Volendam

Eredivisie
De Kuip

Czw

07.12

20:00

PSV Eindhoven

Eredivisie
De Kuip

Nie

03.12

12:15

1:2

Sponsorzy

about

EUROPARCS - SPONSOR GŁÓWNY

Holenderska firma z Apeldoorn, która specjalizuje się w rozwoju i zarządzaniu parkami wakacyjnymi. Założycielem EuroParcs jest Wim Vos sr. Pod koniec lat siedemdziesiątych i na początku lat osiemdziesiątych opracował własną wizję budowy domków. Początkowo nacisk kładziono na aluminiowe domy mobilne, ale wkrótce Vos, który dorastał w Otterlo, poszerzył swoją wizję. W latach osiemdziesiątych prowadził kilkanaście mobilnych parków domowych, po czym zaczął opanowywać prawa i wymagania dotyczące rozwoju parku i zarządzania parkiem. Ostatecznie zaowocowało to zakupem pierwszego parku wakacyjnego w 2000 roku: Landgoed Ruighenrode w Lochem. W 2005 roku Landgoed Brunssheim został zakupiony od gminy Brunssum. Następnie zakupiono Landgoed Hommelheide (2006), Villapark De Rijp (2008), Recreatie- & Watersportcentrum De Biesbosch (2009), Bospark Reestervallei (2014), Marina Resort Poort van Amsterdam (2015) i Beachresort De Hooghe Bijsschel (2015). W 2015 roku EuroParcs podjął również pierwsze międzynarodowe kroki, kupując ziemię na Bonaire. Resort Bonaire jest obecnie realizowany w południowej części karaibskiej wyspy.

CASTORE - SPONSOR TECHNICZNY

J. Carter Sporting Club Limited (działająca jako Castore) to brytyjski producent odzieży sportowej z siedzibą w Manchesterze w Anglii. Produkty firmy są sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie i mają umowy sponsorskie ze stowarzyszonymi drużynami piłkarskimi, drużynami krykieta, drużynami rugby, zespołami Formuły 1 i tenisistami. W styczniu 2023 ogłoszono, że od sezonu 2023-2024 Castore ubiera piłkarzy Feyenoordu Rotterdam. Wszystkie europejskie działania dystrybucyjne będą organizowane z zupełnie nowego centrum dystrybucyjnego o powierzchni 20 000 m2 w Waalhaven, co stanowi ogromny impuls zarówno dla gospodarki Rotterdamu, jak i lokalnego zatrudnienia.

TOTO

Jest holenderskim dostawcą zakładów sportowych i jedynym prawnym dostawcą zakładów sportowych w Holandii. Każdego dnia odbywa się wiele meczów sportowych, w których gracz może przewidzieć rywalizację sportową. TOTO jest jedną z siedmiu gier holenderskiej loterii. Każdego roku Holenderska Loteria inwestuje ponad 45 milionów euro w holenderski sport za pośrednictwem NOC*NSF.

PRIJSVRIJ VAKANTIES

Prijsvrij Vakanties jest częścią Prijsvrij D-reizen Group, która jako biuro podróży obsługuje pomniejsze Prijsvrij, $unmix, D-reizen i D-Holidays. Każdego roku organizują ponad 250 000 wakacji w ponad 67 krajach. Z obrotem w wysokości ponad 500 milionów euro (2022 r.) i około 500 pracownikami, Prijsvrij D-reizen Groep jest jednym z największych biur podróży w Holandii.

BREEMAN BMW

dealer samochodowy od 1 lipca 2020 przez następne cztery lata będzie sponsorem strategicznym Feyenoordu Rotterdam. Umowa między obiema stronami została uroczyście zapoczątkowana po południu w rotterdamskim oddziale firmy. W ramach partnerstwa, kadra Feyenoordu i pracownicy będą używać od nowego sezonu samochodów marki niemieckiego giganta. Breeman BMW i Feyenoord łączy coś specjalnego. Obie organizacje zostały założone w Rotterdamie w 1908 roku i istnieją już od 112 lat. Wraz z końcem czerwca 2020, oficjalnie wygasła umowa z Oplem.

DRUKWERKMAX

Firma produkuje wysokiej jakości wydruki w najniższych cenach w Holandii. DrukwerkMAX dostarcza obecnie ponad 100 różnych rodzajów druku dla małych i dużych firm.

JEX

Platforma, która znacznie upraszcza zatrudnianie i zarządzanie pracownikami firm i agencji pracy tymczasowej. Dzięki partnerstwu z Feyenoordem, które będzie obowiązywało przez co najmniej dwa sezony, szybko rozwijająca się organizacja chce wygenerować świadomość narodową, aby osiągnąć swoje ambicje. Koncentrując się na opracowywaniu rozwiązań w celu stworzenia elastycznego rynku pracy, JEX zapewnia swoim klientom różne możliwości. Ostateczny cel JEX? Bycie punktem kompleksowej obsługi dla całej branży, w którym najemcy i kredytodawcy pracowników nie potrzebują niczego poza JEX; od rekrutacji po fakturowanie.

HEINEKEN

Pojawił się w miejsce dotychczasowego Amstela. Od 2005 roku marka Heineken jest m.in jednym ze sponsorów Ligi Mistrzów UEFA. Holenderskie przedsiębiorstwo piwowarskie ma ponad 130 browarów w ponad 65 państwach na całym świecie i zatrudnia około 64 tys. pracowników. Heineken Lager jest dostępny w ponad 180 krajach i jest najbardziej globalną marką piwa na świecie.

VRIENDENLOTERIJ

Wielki przyjaciel Akademii Feyenoordu. VriendenLoterij wspiera młodzież z Varkenoord od 2005 roku. Jest to możliwe dzięki wielu kibicom portowego klubu, którzy grają razem z VriendenLoterij. 50% z ich składek trafia do młodzieży, która otrzymuje również korepetycje dla dobrej przyszłości. W 2013 roku, młodzi chłopcy otrzymali 1.045.363 euro.

SLIGRO

Sligro to partner żywieniowy, który inspiruje i wspiera smacznym, dobrym i uczciwym jedzeniem. 'Sligro zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą. W przypadku naszych codziennych świeżych i regionalnych produktów współpracujemy z najlepszymi specjalistami: naszymi partnerami w zakresie świeżych produktów. Ponieważ branża zmienia się w szybkim tempie, stale inwestujemy w rozwiązania, które stale optymalizują nasze usługi. Bardzo ważny jest dla nas również regularny (osobisty) kontakt z naszymi klientami. Na bieżąco informujemy o trendach i rozwoju oraz inspirujemy kreatywnymi przepisami, innowacyjnymi produktami i raportami specjalnymi. Krótko mówiąc; Pobudź swoje zmysły w Sligro!' 

PEPSI

Pepsi od dawna jest dumnym partnerem Feyenoordu. Pepsi inspiruje się siłą i jednością, jaką tworzą sport i muzyka. Pasja piłkarzy do muzyki, w połączeniu ze sportem, tworzy "Live for Now": ciesz się każdą chwilą. Pepsi: młoda, dziwaczna i buntownicza Cola. Zawsze orzeźwiająca i nieco inna. Pepsi można spotkać na stadionie Feyenoord, ale także na największych imprezach tanecznych, w najlepszych miejscach rozrywki i oczywiście w lokalnym supermarkecie. W ofercie znajdują się produkty dla każdego, kto chce się orzeźwić, potrzebuje pobudzenia lub po prostu chce cieszyć się charakterystycznym smakiem coli.

HOOGVLIET

Hoogvliet to sieć supermarketów z 71 sklepami w Holandii Północnej, Holandii Południowej, Utrechcie i Geldrii. Centrum dystrybucyjno-usługowe, centralna masarnia i piekarnia znajdują się w Bleiswijk. W piekarni Hoogvliet kilka razy dziennie wypiekany jest świeży, rzemieślniczy chleb dla wszystkich oddziałów. Firma zatrudnia ponad 6 000 pracowników, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni. 'Hoogvliet to prawdziwy rodzinny supermarket, dlatego największy klub ludowy w Holandii, ze swoim lojalnym legionem, idealnie pasuje do nas, naszych klientów i naszych pracowników. Już w naszych poprzednich kolaboracjach zauważyliśmy, że Feyenoord i Hoogvliet idealnie do siebie pasują. W końcu region, w którym znajdują się nasze supermarkety, jest domem dla wielu kibiców Feyenoordu.

RET

jEst głównym operatorem transportu publicznego w Rotterdamie. Swoją działalność rozpoczęło w 1905 roku od przejęcia RTM (Rotterdamsche Tramweg Maatschappij). Obecnie funkcjonuje 35 autobusów , 11 linii tramwajowych i pięć linii metra/linii lekkiej kolei w Rotterdamie i okolicznych gminach. RET oznacza beztroskie i wygodne podróżowanie w południowym skrzydle aglomeracji. Oznacza to, że celem firmy jest dostarczanie dobrego produktu, który przekłada się na logiczny, częsty i niezawodny rozkład jazdy. RET to dynamiczna firma, która w krótkim czasie rozwinęła się w nowoczesne, niezależne przedsiębiorstwo transportu publicznego. Motto RET brzmi "Aardig Onderweg". firma chce wprowadzać innowacje i ma jasno określony cel. RET zawsze podnosi poprzeczkę nieco wyżej. Są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w społeczeństwie i w czołówce nowych technologii. Jako przedsiębiorstwo społeczne, RET jest nie tylko łącznikiem logistycznym, ale także łącznikiem społecznym Rotterdamu.

RM NETHERLANDS

Alternatywa biznesowa dla krajowych i międzynarodowych przesyłek pocztowych i paczek (e-commerce). 'RM Netherlands została założona przez Royal Mail w 1999 roku. Od 2005 roku działamy niezależnie na krajowym i międzynarodowym rynku pocztowym.
W naszym zautomatyzowanym centrum sortowania o powierzchni 6700 m2 w Waddinxveen przetwarzamy wszystkie krajowe i międzynarodowe przepływy pocztowe, paczki (e-commerce) z i bez Track & Trace oraz pocztę bezpośrednią, czasopisma firmowe, katalogi i periodyki'.

AD

„Źródło wiadomości dla całej rodziny. Z silnym naciskiem na region, sport i rozrywkę ”. Ponad 2,5 miliona czytelników ma kontakt z AD każdego dnia; w formie papierowej, online i za pośrednictwem aplikacji. Siłą AD jest atrakcyjne połączenie pełnych wiadomości z regionu w połączeniu z gromadzeniem wiadomości krajowych i międzynarodowych. Dostępne zawsze przed 7 rano.

QUOOKER

Pochodzący z Rotterdamu Henri Peteri pracował w firmie Unilever w 1970 roku, kiedy doznał inspiracji, która na zawsze zmieniła jego życie. Podczas prezentacji wspomniano, że "woda musi stać na kuchence przez pięć minut", aby przygotować zupę instant. Z pewnością musi istnieć łatwiejszy sposób, pomyślał Peteri. Po powrocie do domu w Kralingen natychmiast rozpoczął prace nad prototypem pierwszego na świecie kranu z wrzącą wodą. W 1992 roku pierwszy Quooker ("szybka kuchenka") został wprowadzony na rynek w Holandii. Synowie Peteriego, Niels i Walter, są nadal aktywnie zaangażowani w działalność firmy. W międzyczasie Quooker szybko podbija świat: jego oferta znajduje się już w siedemnastu krajach!

CSU

Firma sprzątająca. 'Potrzebujesz środowiska, w którym Ty, pracownicy, klienci, studenci, pacjenci i wszyscy inni użytkownicy możecie wydobyć z siebie to, co najlepsze. Naprawdę dobre sprzątanie nie wszędzie jest takie samo. Każda branża jest inna. Nasi ludzie wiedzą, czego potrzebuje Twoje środowisko. Dla przyjemnego środowiska pracy lub życia w biurze, w fabryce, szpitalu lub w szkole.' 

GASSAN

GASSAN oznacza diamenty, biżuterię i luksusowe zegarki. Marka GASSAN reprezentuje rodzinny biznes, kunszt, sprawdzoną jakość i niezawodność od prawie 75 lat. Firma została założona przez "dziadka" Samuela GASSANA w 1945 roku, a jej podstawową działalnością w tym czasie było polerowanie diamentów.

ORMER ICT

Od 30 lat Ormer ICT jest dostawcą usług w dziedzinie IT. Ormer ICT pomaga organizacjom zoptymalizować i sprofesjonalizować ich organizację IT. Robimy to poprzez oddelegowanie IT i zarządzanie IT.

SCHAAP I CINTROEN 

Dom jubilerski Schaap en Citroen od wielu dziesięcioleci jest znanym adresem w Holandii w zakresie biżuterii, diamentów i zegarków. To sprawiło, że rodziny Schaap i Citroen są znane w branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej od ponad 130 lat. Historia rozpoczęła się od dwóch pełnych pasji rodzin; z firmami jubilerskimi, które po latach przejęć i fuzji ostatecznie wróciły tam, gdzie ich miejsce: do rodziny z bogatą tradycją jubilerską.

UNIGLOBE

Uniglobe Two Travel jest częścią Uniglobe International, jednej z największych organizacji franczyzowych na świecie. Od ponad 20 lat zajmuje się wszystkimi aspektami podróży służbowych, od przelotu przez hotel, transfer po obsługę wizową. 'Z 5 lokalizacji w Holandii (Oud-Beijerland, Sprang-Capelle, Herten, Hoogeveen i Groningen) obsługujemy głównie średniej wielkości firmy i organizacje. Oprócz korporacyjnych podróży służbowych, Uniglobe Two Travel specjalizuje się w MICE (spotkaniach, imprezach motywacyjnych, konferencjach i wydarzeniach), dostosowanych do indywidualnych potrzeb z dużą wiedzą, pasją i kreatywnością. Nasze indywidualne podejście i rozległa międzynarodowa sieć zapewniają wysoki poziom usług, zarówno w przypadku podróży indywidualnych, jak i grupowych'.

KNAKEN

Każdy, kto szuka bezpiecznego miejsca do handlu walutami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum, może udać się do Knaken.nl bez skomplikowanej wiedzy technicznej. W ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost walut cyfrowych, czyli kryptowalut, dlatego coraz więcej osób chce zacząć z nich korzystać. Jednak wielu z nich też z tego rezygnuje, ponieważ wiedzą o tym zbyt mało lub przeczytali dużo o złośliwych firmach. Knaken to holenderska firma z Rotterdamu, która ma wszelkie możliwości, aby szybko, bezpiecznie i prosto rozpocząć pracę z kryptowalutami. Dzięki pomocnemu i szybkiemu wsparciu przez e-mail lub czat na żywo, klienci są prowadzeni podczas rejestracji lub podczas procesu zakupu. Na bieżąco informowanie klientów o tym, co dzieje się na rynku i oferujemy unikalne produkty, takie jak oszczędności i staking.

VERLONING.NL

Firma Verloning.nl została założona w 2012 roku przez Edwarda Belgravera, aby wspierać rosnącą grupę pracowników, którzy chcą pracować od zlecenia do zlecenia, krótko- lub długoterminowo, bez żadnych kłopotów. Wraz z zespołem wysoce zaangażowanych współpracowników pracujemy nad zapewnieniem optymalnej usługi i platformy, która wspiera naszych klientów w pracy bez numeru KVK lub VAT. W ciągu ostatnich kilku lat liczba klientów wzrosła do 75 760, których z przyjemnością wspiera się dzięki profesjonalnym partnerom i wysokiemu poziomowi usług. Dzięki pięcioletniemu kontraktowi partnerskiemu, który jest unikalny dla Verloning.nl, poszukiwano partnerstwa z Feyenoordem pod hasłem "Czyny mówią głośniej niż słowa". Dzięki wyjątkowemu partnerstwu Verloning.nl i Feyenoord są w stanie przyczynić się nawzajem do osiągnięcia swoich celów. Verloning.nl chce się dalej rozwijać i stać się nie tylko pierwszym, ale przede wszystkim najlepszym usługodawcą dla pracowników w Holandii, gdzie chętnie przyczyniają się do realizacji ambicji Feyenoordu.

HISTORIA SPONSORINGU:    
Lata:  Stroje:  Główny: 
1963–1970  Bukta / Jansen & Tilanus   
1970–1978  Le Coq Sportif   
1978–1982  Adidas   
1982–1983  Adidas/Puma  Gouden Gids 
1983–1984  Puma  Gouden Gids 
1984–1987  Puma  Opel 
1987–1989  Hummel  Opel 
1989–1990  Hummel  HCS 
1990–2000 Adidas Stad Rotterdam Verzekeringen
2000–2004 Kappa Stad Rotterdam Verzekeringen
2004–2008 Kappa Fortis
2008–2009 Kappa Fortis ASR
2009–2013 Puma ASR Verzekeringen
2013–2014 Puma Opel
2014–2017 Adidas Opel
2017–2019 Adidas Qurrent
2019–2020 Adidas Droomparken
2020–2021 Adidas Droomparken
2021–2023 Adidas EuroParcs
2023-2024 Castore EuroParcs

[OPRACOWALI: Damian i Norbi] [FOTO: Feyenoord.nl]

Wyniki 14. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

3 - 0

Almere City FC

FC Volendam

0 - 5

PEC Zwolle

RKC Waalwijk

2 - 2

Excelsior Rotterdam

Fortuna Sittard

3 - 1

Vitesse Arnhem

Heracles Almelo

0 - 1

Sparta Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

1 - 2

PSV Eindhoven

NEC Nijmegen

1 - 2

Ajax Amsterdam

Go Ahead Eagles

1 - 3

FC Twente

FC Utrecht

1 - 1

AZ Alkmaar

Zdjęcie Tygodnia

3-10 grudnia

Póki co w obozie Feyenoordu nie powinien już pojawiać się temat mistrzostwa.

Video

Excelsior 2-4 Feyenoord

Santiago Gimenez strzelając hattricka poprowadził Feyenoord do zwycięstwa w derbach Rotterdamu.

Live chat

Kris

W sumie to tylko cud może odebrać tytuł Palmeiras...

Kris

Wygląda tak, jakby America Mineiro pokonała dziś Bahię na złość Atletico Mineiro, tylko po to żeby w ostatniej kolejce Bahia musiała u siebie pokonać Atletico ;)

Kris

O Palmeiras to słyszałem, że to palestra italia.
Kiedyś była taka komedia brazylijska, że facet fan Corinthians, zakochał się w babce i się okazało, że cała jej rodzina za Palmeiras :)
Ale o Cruzeiro nie słyszałem.
Swoją drogą z Belo Horizonte oprócz Cruzeiro i Atletico Mineiro jest ta ostatnia w lidze America Mineiro, która ma zaajebisty stadion - jakby dobudowali ostatnią trybunę za bramką to byłby hit

Gość

Ale bęcki dostaje Atletico Nacional - najbardziej utytułowana drużyna kolumbii - 0-5 u siebie z independiente medellin. Derby miasta. ulala 0-5 :D a jeszcze kupa czasu do końca.

Gość

JEdnak nie, cruzeiro spadło w 2019 a on kupiłkw grudniu 2021 - 90%. za 70 mln dolarów.

Gość

Ciekawe czy Ronaldo był właścicielem 2 lata temu jak Cruzeiro spadło bo pamiętam że był właścicielem większościowym w Rayo Vallecano i oni też spadli jak Atletico wygrało mistrza w tym samym meczu atletico się cieszyło a tamci rozpaczali :D.

Gość

Tak i cruzeiro i palmeiras nazywały się "palestra italia". Podczas wojny brazylia była po stronie aliantów i rząd nakazał zmienić nazwy i palmeiras i cruzeiro. Włoskich zabronili. Tak jak w hiszpanii Franco zabronił katalońskiń i baskijskich nazw.

Kris

Bo na Barcę mu nie starczyło... ;)

Kris

Ronaldo jest właścicielem Cruzeiro i hiszpańskiego Valladolid

Gość

Co ciekawe gruby Ronaldo ma 90% udziałów w cruzeiro.

Kris

Bo w Sao Paulo największe derby to chyba Palmeiras: Corinthians

Kris

Cruzeiro to też palestra???

Gość

Cruzeiro jak sobie zapewni dziś utrzymanie to nie będą się zabijać by atletico mineiro wygrało tytuł. Oba kluby palmeiras i cruzeiro mają włoskie korzenie - nazywały się "palestra italia". Nie będą sobie bruździć :D

Gość

Palmeiras wystarczy remis - a nawet przy porażce mają szanse na mistrzostwo bo mają najwięcej zwycięstwo i najlepszy bilans bramkowy.

Kris

Ostatnia kolejka to mogą być niezłe jaja:
Internacional może się podłożyć Botafogo, bo Gremio to największy rywal Internacionalu.
Cruzeiro może się podłożyć Palmeiras, bo Atletico Mineiro to największy rywal Cruzeiro.
Fluminense może się podłożyć Gremio, bo Flamengo to największy rywal Flu.
Fc Sao Paulo może się podłożyć Flamengo, bo Palmeiras to ich mocny wróg... ;)

Gość

Kris
W brazylii nie liczą się mecze bezpośrednie
jest tak :
1.punkty
2.zwycięstwa (liczba)
3.różnica bramek.
4.strzelone gole
5.i dopiero na 5 miejscu mecze bezpośrednie.

Gość

Fluminense czerwona - oby palmeiras wbiło ze 2 bo te 1-0 to niebezpieczny wynik.

DamianM

Lewandowski, japier ;D

Kris

Hahahaha
Morairense: Benfica - 0:0
Brawo!

Gość

https://www.youtube.com/watch?v=O1i4o-1Z7BY

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.