FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Anis Hadj Moussa

  • Numer:23
  • Narodowość:Algeria
  • Data urodzenia:11.02.2002
  • Pozycja:Napastnik
  • Wzrost:176 cm
  • Waga:68 kg
  • Koszt transferu:2,5 miliona euro
  • Poprzedni klub:Patro Eisden
  • Miejsce urodzenia:Paryż

Biografia

Foto news

Hadj Moussa rozpoczął swoją przygodę z profesjonalnym futbolem we Francji. W 2016 roku trafił z U.S. Torcy do FC Montfermeil, skąd dwa lata później przeniósł się do akademii RC Lens. W klubie z północnej Francji systematycznie piął się w górę, a w sezonie 2021/22 występował regularnie w rezerwach Lens, rozgrywając 22 spotkania ligowe na poziomie Championnat National 2. Latem 2022 roku skrzydłowy zdecydował się na transfer do Belgii, zasilając szeregi Olympic Club Charleroi, występującego wówczas na trzecim poziomie rozgrywkowym.

Już wcześniej, jako zawodnik RC Lens, zyskał rozgłos, występując w prestiżowym towarzyskim meczu przeciwko mistrzom Francji z Lille. W swoim debiutanckim sezonie w barwach Olympic Charleroi rozegrał łącznie 33 z 38 spotkań ligowych – w pięciu przypadkach jako rezerwowy – zdobywając osiem bramek. Jego regularność i wkład w ofensywę miały istotny wpływ na wynik drużyny, która zakończyła sezon na solidnym siódmym miejscu. W czerwcu 2023 roku Hadj Moussa podpisał kontrakt z Patro Eisden Maasmechelen – zespołem, który właśnie awansował z First National do belgijskiej First Division B.

Choć nie zdążył rozegrać pełnego sezonu w nowym klubie, jego talent został szybko dostrzeżony za granicą. 1 lutego 2024 roku Vitesse Arnhem ogłosiło jego wypożyczenie do końca sezonu, a już niespełna dwa miesiące później – 3 kwietnia – Feyenoord poinformował o podpisaniu z zawodnikiem pięcioletniego kontraktu, obowiązującego od sezonu 2024/25. Belgijski klub otrzymał za niego rekordową w swojej historii opłatę transferową.

Skrzydłowy zadebiutował w barwach Feyenoordu 10 sierpnia 2024 roku, w ligowym meczu przeciwko Willem II. Niedługo później, 19 września, miał okazję po raz pierwszy wystąpić w rozgrywkach Ligi Mistrzów – w meczu fazy grupowej z Bayerem Leverkusen. Swojego premierowego gola w europejskich pucharach zdobył 6 listopada, trafiając do siatki Z Red Bull Salzburg. Końcówka roku okazała się przełomowa – w ostatnich dwóch miesiącach kalendarzowych Hadj Moussa strzelił sześć bramek, stając się jednym z kluczowych zawodników ofensywy Feyenoordu i na stałe wywalczając miejsce w wyjściowym składzie.

PRZEBIEG KARIERY:
Sezon: Klub: Mecze: Bramki: Rozgrywki:
2024-2025 Feyenoord 30 8 Eredivisie
2023-2024 Vitesse 14 1 Eredivisie
2023-2024 Patro Eisden 16 1 Challenger Pro League
2022-2023 Olympic Charleroi 33 8 1ste Nationale
2021-2022 RC Lens B 22 1 National 2 - Grp. B
2020-2021 RC Lens U-19 2 0 National U19 - Grp. A

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

1-7 czerwiec

Oficjalnie Robin Van Persie został zwolniony z funkcji trenera Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

Samych młodych nie ściągniesz. Mamy grać całą drużyną po 17, 18 lat? To inwestycja w przyszłość.
Szkoda tylko, że nie ma JongFeyenoord w drugiej lidze, żeby ich ogrywać

Gość

"Odszedł partacz i od razu w młodość chcą inwestować. Lubię" - Vanhoutte straszny młodzik :D

DamianM

ta, poszła skoczyć na linie i nie było liny, jest wideo nawet z innej perspektywy, daj spokój..

Gość

Jprdl. Słyszeliście o tej kobiecie w Brazylii, koło Sao Paulo? Skoczyła na bunge z 40-metrowego mostu, a obsługa ZAPOMNIAŁA przypiąć jej linę... Zginęła na miejscu, na oczach swojego chłopaka, 21 lat kobieta.

DamianM

ale z dwóch bardziej doswiadczonych bym jednak sprowadził też

Gość

Odszedł partacz i od razu w młodość chcą inwestować. Lubię

Gość

Raphinha solidny grajek ale żaden wybitny piłkarz.

DamianM

A Brazylia gol haha. Futbol

Gość

o i wini wspomniany zrobił różnicę

DamianM

Maroko totalnie ich gniecie

Gość

Patrze na ten skład brazylii i prócz viniego same wyrobniki. Mega słaby skład.

DamianM

I Maroko gol

Gość

A Wojciech Engel??? Też jest na liście?
Z doświadczeniem. Ja go chcem

DamianM

Ale i tak, w takich momentach mam wrażenie że z dosłownie z każdym trenerem będzie ALE.

DamianM

No tak ale jednak. Lepiej dla niego, żeby się na to nie decydował. Chociaż wiadomo, doświadczenie może być zwolnione w grudniu tak samo.

Gość

Nikt nie będzie gorszy od van persila. Ale jak niżej, chyba ktoś nieco bardziej doświadczony by się przydał.

DamianM

nie ma. Póki co. Codziennie niemal nowe naziwsko śmiga, ale tamtego nie widziałem

Gość

Chciałbym Knutsena ale nie ma zainteresowania.

DamianM

Myśle, że widział co stało się z RvP i się nie odwazy

DamianM

no, ale Hulshoff był naprawdę chwalony, w ogóle inny typ, bez niego Slota by nie było według wielu, totalne przeciwieństwo RvP, to on prowadził treningi u nas. Lubię go, ale lepiej niech omija.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.