SL Benfica

Towarzyski
Estádio da Luz

Nie

28.07

20:30

Cercle Brugge

Towarzyski
Varkenoord

Sob

20.07

13:00

1:0

Terminarz - Eredivisie - 2024 / 2025

15. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
AZ Alkmaar vs. Ajax Amsterdam 08.12.2024 14:00
RKC Waalwijk vs. Feyenoord Rotterdam 08.12.2024 14:00
Go Ahead Eagles vs. NEC Nijmegen 08.12.2024 14:00
Heracles Almelo vs. Fortuna Sittard 08.12.2024 14:00
Willem II Tilburg vs. SC Heerenveen 08.12.2024 14:00
FC Groningen vs. PEC Zwolle 08.12.2024 14:00
Sparta Rotterdam vs. NAC Breda 08.12.2024 14:00
PSV Eindhoven vs. FC Twente 08.12.2024 14:00
Almere City FC vs. FC Utrecht 08.12.2024 14:00

14. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
SC Heerenveen vs. RKC Waalwijk 29.11.2024 20:00
NAC Breda vs. Almere City FC 30.11.2024 16:30
FC Groningen vs. Willem II Tilburg 30.11.2024 18:45
Feyenoord Rotterdam vs. Fortuna Sittard 30.11.2024 20:00
PEC Zwolle vs. Sparta Rotterdam 30.11.2024 21:00
FC Utrecht vs. PSV Eindhoven 01.12.2024 12:15
AZ Alkmaar vs. Heracles Almelo 01.12.2024 14:30
FC Twente vs. Go Ahead Eagles 01.12.2024 14:30
NEC Nijmegen vs. Ajax Amsterdam 01.12.2024 16:45

13. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
PSV Eindhoven vs. FC Groningen 23.11.2024 16:30
Go Ahead Eagles vs. Almere City FC 23.11.2024 18:45
Heracles Almelo vs. RKC Waalwijk 23.11.2024 20:00
Feyenoord Rotterdam vs. SC Heerenveen 23.11.2024 20:00
Fortuna Sittard vs. FC Twente 23.11.2024 21:00
NEC Nijmegen vs. FC Utrecht 24.11.2024 12:15
Willem II Tilburg vs. NAC Breda 24.11.2024 14:30
Sparta Rotterdam vs. AZ Alkmaar 24.11.2024 14:30
Ajax Amsterdam vs. PEC Zwolle 24.11.2024 16:45

12. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
FC Utrecht vs. Heracles Almelo 08.11.2024 20:00
FC Groningen vs. Sparta Rotterdam 09.11.2024 16:30
PEC Zwolle vs. Fortuna Sittard 09.11.2024 18:45
NAC Breda vs. PSV Eindhoven 09.11.2024 20:00
RKC Waalwijk vs. NEC Nijmegen 09.11.2024 21:00
Almere City FC vs. Feyenoord Rotterdam 10.11.2024 12:15
FC Twente vs. Ajax Amsterdam 10.11.2024 14:30
SC Heerenveen vs. Go Ahead Eagles 10.11.2024 14:30
AZ Alkmaar vs. Willem II Tilburg 10.11.2024 16:45

11. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
Feyenoord Rotterdam vs. AZ Alkmaar 02.11.2024 16:30
Heracles Almelo vs. NAC Breda 02.11.2024 18:45
Willem II Tilburg vs. FC Twente 02.11.2024 18:45
Ajax Amsterdam vs. PSV Eindhoven 02.11.2024 20:00
Fortuna Sittard vs. SC Heerenveen 02.11.2024 21:00
Go Ahead Eagles vs. PEC Zwolle 03.11.2024 12:15
NEC Nijmegen vs. FC Groningen 03.11.2024 14:30
Sparta Rotterdam vs. FC Utrecht 03.11.2024 14:30
RKC Waalwijk vs. Almere City FC 03.11.2024 16:45

10. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
Almere City FC vs. NEC Nijmegen 25.10.2024 20:00
Fortuna Sittard vs. FC Groningen 26.10.2024 16:30
NAC Breda vs. RKC Waalwijk 26.10.2024 18:45
PSV Eindhoven vs. PEC Zwolle 26.10.2024 20:00
SC Heerenveen vs. Sparta Rotterdam 26.10.2024 21:00
FC Utrecht vs. Feyenoord Rotterdam 27.10.2024 12:15
AZ Alkmaar vs. Go Ahead Eagles 27.10.2024 14:30
FC Twente vs. Heracles Almelo 27.10.2024 14:30
Ajax Amsterdam vs. Willem II Tilburg 27.10.2024 16:45

9. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
Sparta Rotterdam vs. Almere City FC 19.10.2024 16:30
AZ Alkmaar vs. PSV Eindhoven 19.10.2024 18:45
NEC Nijmegen vs. SC Heerenveen 19.10.2024 20:00
RKC Waalwijk vs. FC Twente 19.10.2024 20:00
Go Ahead Eagles vs. Feyenoord Rotterdam 19.10.2024 21:00
Willem II Tilburg vs. Fortuna Sittard 20.10.2024 12:15
Heracles Almelo vs. Ajax Amsterdam 20.10.2024 14:30
FC Groningen vs. FC Utrecht 20.10.2024 14:30
PEC Zwolle vs. NAC Breda 20.10.2024 16:45

8. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
NAC Breda vs. NEC Nijmegen 04.10.2024 20:00
Almere City FC vs. Willem II Tilburg 05.10.2024 16:30
SC Heerenveen vs. PEC Zwolle 05.10.2024 18:45
PSV Eindhoven vs. Sparta Rotterdam 05.10.2024 20:00
FC Utrecht vs. RKC Waalwijk 05.10.2024 21:00
Feyenoord Rotterdam vs. FC Twente 06.10.2024 12:15
Ajax Amsterdam vs. FC Groningen 06.10.2024 14:30
Go Ahead Eagles vs. Heracles Almelo 06.10.2024 14:30
Fortuna Sittard vs. AZ Alkmaar 06.10.2024 16:45

7. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
Heracles Almelo vs. SC Heerenveen 27.09.2024 20:00
FC Twente vs. NAC Breda 28.09.2024 16:30
NEC Nijmegen vs. Feyenoord Rotterdam 28.09.2024 18:45
Sparta Rotterdam vs. Fortuna Sittard 28.09.2024 20:00
Willem II Tilburg vs. PSV Eindhoven 28.09.2024 21:00
PEC Zwolle vs. Almere City FC 29.09.2024 12:15
FC Groningen vs. Go Ahead Eagles 29.09.2024 14:30
RKC Waalwijk vs. Ajax Amsterdam 29.09.2024 14:30
AZ Alkmaar vs. FC Utrecht 29.09.2024 16:45

6. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
PEC Zwolle vs. AZ Alkmaar 20.09.2024 20:00
FC Utrecht vs. Willem II Tilburg 21.09.2024 16:30
RKC Waalwijk vs. Sparta Rotterdam 21.09.2024 18:45
Go Ahead Eagles vs. Ajax Amsterdam 21.09.2024 20:00
NEC Nijmegen vs. Heracles Almelo 21.09.2024 21:00
SC Heerenveen vs. FC Groningen 22.09.2024 12:15
Almere City FC vs. FC Twente 22.09.2024 14:30
Feyenoord Rotterdam vs. NAC Breda 22.09.2024 14:30
Fortuna Sittard vs. PSV Eindhoven 22.09.2024 16:45

5. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
FC Twente vs. PEC Zwolle 14.09.2024 16:30
NAC Breda vs. Fortuna Sittard 14.09.2024 18:45
FC Groningen vs. Feyenoord Rotterdam 14.09.2024 18:45
AZ Alkmaar vs. SC Heerenveen 14.09.2024 21:00
PSV Eindhoven vs. NEC Nijmegen 14.09.2024 21:00
Sparta Rotterdam vs. Go Ahead Eagles 15.09.2024 12:15
Willem II Tilburg vs. RKC Waalwijk 15.09.2024 14:30
Ajax Amsterdam vs. FC Utrecht 15.09.2024 14:30
Heracles Almelo vs. Almere City FC 15.09.2024 16:45

4. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
Willem II Tilburg vs. Sparta Rotterdam 30.08.2024 20:00
RKC Waalwijk vs. AZ Alkmaar 31.08.2024 16:30
Fortuna Sittard vs. NEC Nijmegen 31.08.2024 18:45
SC Heerenveen vs. NAC Breda 31.08.2024 20:00
Almere City FC vs. FC Groningen 31.08.2024 21:00
FC Utrecht vs. FC Twente 01.09.2024 12:15
PEC Zwolle vs. Heracles Almelo 01.09.2024 14:30
Feyenoord Rotterdam vs. Ajax Amsterdam 01.09.2024 14:30
PSV Eindhoven vs. Go Ahead Eagles 01.09.2024 16:45

3. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
Sparta Rotterdam vs. Feyenoord Rotterdam 24.08.2024 14:30
NEC Nijmegen vs. PEC Zwolle 24.08.2024 18:45
Almere City FC vs. PSV Eindhoven 24.08.2024 20:00
NAC Breda vs. FC Utrecht 24.08.2024 21:00
FC Groningen vs. AZ Alkmaar 25.08.2024 14:30
Heracles Almelo vs. Willem II Tilburg 25.08.2024 14:30
Go Ahead Eagles vs. RKC Waalwijk 25.08.2024 16:45
FC Twente vs. SC Heerenveen 25.08.2024 17:00
Ajax Amsterdam vs. Fortuna Sittard 25.08.2024 17:00

2. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
Fortuna Sittard vs. Almere City FC 16.08.2024 20:00
SC Heerenveen vs. FC Utrecht 17.08.2024 16:30
FC Twente vs. Sparta Rotterdam 17.08.2024 18:45
AZ Alkmaar vs. NEC Nijmegen 17.08.2024 20:00
RKC Waalwijk vs. FC Groningen 17.08.2024 21:00
Heracles Almelo vs. PSV Eindhoven 18.08.2024 12:15
Willem II Tilburg vs. Go Ahead Eagles 18.08.2024 14:30
PEC Zwolle vs. Feyenoord Rotterdam 18.08.2024 14:30
NAC Breda vs. Ajax Amsterdam 18.08.2024 16:45

1. kolejka Eredivisie

Mecz Data Wynik
FC Groningen vs. NAC Breda 09.08.2024 20:00
Feyenoord Rotterdam vs. Willem II Tilburg 10.08.2024 16:30
NEC Nijmegen vs. FC Twente 10.08.2024 18:45
FC Utrecht vs. PEC Zwolle 10.08.2024 20:00
PSV Eindhoven vs. RKC Waalwijk 10.08.2024 21:00
Sparta Rotterdam vs. Heracles Almelo 11.08.2024 12:15
Almere City FC vs. AZ Alkmaar 11.08.2024 14:30
Go Ahead Eagles vs. Fortuna Sittard 11.08.2024 14:30
Ajax Amsterdam vs. SC Heerenveen 11.08.2024 16:45
Filtrowanie

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Groningen

? - ?

NAC Breda

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Willem II Tilburg

NEC Nijmegen

? - ?

FC Twente

FC Utrecht

? - ?

PEC Zwolle

PSV Eindhoven

? - ?

RKC Waalwijk

Sparta Rotterdam

? - ?

Heracles Almelo

Almere City FC

? - ?

AZ Alkmaar

Go Ahead Eagles

? - ?

Fortuna Sittard

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

13-20 lipca

Feyenoord odnosi kolejne zwycięstwo w przygotowaniach do nowego sezonu.

Video

Feyenoord 3-1 KRC Genk

W drugim sparingu Feyenoord pokonał na De Kuip belgijski KRC Genk 3-1.

Live chat

Gość

to fatalnie - twente nie będzie w LM.

DamianM

Twente redbull

Gość

Bodo odpadło z Legią, potem z Lechem, ale nie mam pewności czy jaga da im rade. Oczywiście szanse są.

Kris

O 13:00 losowanie Ligi Europy, a o 14:00 LKE

Kris

Twente:RB Salzburg
Rangers:Partizan/Kijów

Kris

A nie... jednak to najlepsza z możliwych par... ;)

Kris

Jagiellonia vs Bodo/RFS - nienajgorzej, ale mogli trafić na TNS lub Borac Banja Luka

Kris

Stawiam na Rangers:Twente... ;P

Kris

Dziś losowanie III rund kwalifikacji, oby szczęśliwe dla naszych. Legia ma potencjalnie gorszych rywali niż Śląsk jeśli awansuje...

Gość

Nawet jest o tym na wikipedii
https://en.wikipedia.org/wiki/Cow_blowing

Gość

Niestety nie da się tego odzobaczyć.

Gość

"młodzi chłopcy dmuchają krowom w odbyt" - w to akurat wierze bo widziałem film na youtube.

DamianM

Ja preferuje Erytree

DamianM

Ulala

Kris

Administrator, Administrator - chciałem zgłosić napaść werbalną... ;)

Kris

Kris ty poyebie...

Gość

W Etiopii za to jest plemię Bodi, w którym co roku wybiera się najbardziej atrakcyjnych mężczyzn.
Wygrywa ten, który ma największy brzuch... ;P

Gość

W Sudanie Południowym żyje plemię Mundari, które słynie z hodowli krów. Razem z krowami mieszkają, między nimi śpią, jak skrzywdzisz ich krowę to rozwalą cię kałachem... Dwa razy dziennie każdego dnia myją się krowim moczem, a zgodnie z ich wierzeniami młodzi chłopcy dmuchają krowom w odbyt, by dawały więcej mleka...

Gość

Zobaczycie że po geertruide i hancko się zgłoszą z ofertą w ostatnim tygodniu sierpnia. Tak te mendy postępują.

Gość

USA:Sudan Południowy - 101:100 w kosza... ;D
W USA same gwiazdy z NBA, w Sudanie jeden gość jest z głębokiej rezerwy w Charlotte... :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.