Eredivisie, 15.12.2019 14:30 PSV Eindhoven De Kuip
KNVB Beker, 19.12.2019 20:45 SC Cambuur Cambuur Stadion
Eredivisie, 22.12.2019 14:30 FC Utrecht Stadion Galgenwaard
Poprzedni mecz
Europa League, 12.12.2019 21:00 FC Porto 3:2 Estádio do Dragão
Eredivisie, 08.12.2019 12:15 Vitesse Arnhem 0:0 Gelredome
Eredivisie, 01.12.2019 16:45 PEC Zwolle 1:0 De Kuip
Azarkan: Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się występu 18.07.2019 13:50, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

W środowy wieczór Feyenoord przegrał z Panathinaikosem na De Kuip. Drużyna z Rotterdamu uległa Grekom 0-3. Marouan Azarkan wszedł w drugiej połowie i był jednym z niewielu jasnych punktów w drużynie Jaapa Stama.

Azarkan nie brał pod uwagę, że zagra. - Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się występu. Myślałem, że trener pozwoli większości grać przez dziewięćdziesiąt minut, ale kiedy pozwolono mi pójść na rozgrzewkę, coraz bardziej oczekiwałem wejścia - mówi przebojowy Azarkan.

Feyenoord stworzył sobie więcej okazji i był częściej przy piłce, ale to goście wykorzystali niemal wszystko, co mieli. - Byliśmy na pewno lepsi, ale piłka po prostu nie chciała wpaść - dodał 17-letni napastnik.