FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Bilety na mecz z Lyonem jeszcze dostępne

24.07.2022 00:02; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

W niedzielę o 16:45 rozpocznie się tradycyjny mecz otwierający nowy sezon pomiędzy Feyenoordem Rotterdam a Olympique Lyon. Poniżej wszystkie potrzebne informacje. 

BILETY

Bilety są nadal dostępne na mecz otwarcia nowego sezonu. Czy zobaczymy się w niedzielę na De Kuip? Zamów bilety na mecz Feyenoord – Olympique Lyon tutaj!

INNE

W związku z oczekiwanym ciepłem podczas spotkania, kibice mogą wnieść wyjątkowo butelkę wody (0,33 l) na osobę, a także butelkę z filtrem przeciwsłonecznym.

Aby ułatwić napływ i skrócić kolejkę, radzimy zgłosić się do bramek na czas. Twoja bramka jest na bilecie. Bramy stadionu są otwarte od 15:15, półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu. Kasy biletowe Service & Tickets są już otwarte od 13:15. Przy bramkach zostaniesz poproszony/a o bilet. Upewnij się, że masz go pod ręką, żeby nie blokować wejścia. 

Ze względu na zaostrzoną politykę, podczas wizytacji stadionu obowiązują szczególne zasady. Dozwolone są tylko torby o wymiarach A4 (30,0 cm x 21,0 cm x 10,0 cm). Torby (lub walizki lub inne przedmioty) większe niż A4 będą konfiskowane (na własne ryzyko). Po zakończeniu meczu można je odebrać.

Od 1 lipca 2020 roku na wszystkich stadionach holenderskiej Eredivisie i Keuken Kampioen Divisie obowiązuje zakaz palenia. W związku z tym, palenie jest zabronione na trybunach.

Przyjedź na stadion rowerem, skuterem lub transportem publicznym. Dla rowerzystów i skuterów jest bezpłatna szopa na P4 z nadzorem. Podróżujesz komunikacją miejską? W dniu meczu pociągi zatrzymują się na stacji Stadion Feijenoord. Autobus specjalnie przygotowany dla kibiców nie będzie już kursował w tym sezonie.

SAMOCHÓD
Podczas tej imprezy będzie tłoczno wokół stadionu. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę podczas podróży samochodem i przeznaczenie odpowiedniej ilości czasu na dotarcie do miejsca parkowania.

Jeśli chcesz mieć pewność co do miejsca parkingowego, zamów przed wyjazdem bilet parkingowy. Parking w pobliżu De Kuip kosztuje 18 euro. 

Ilość miejsc parkingowych wokół De Kuip jest ograniczona. Jeśli przyjeżdżasz na stadion bez biletu parkingowego, radzimy podjechać do P+R Beverwaard i zaparkować samochód za darmo. Do De Kuip można dojechać tramwajem w ciągu piętnastu minut.

Więcej informacji - TUTAJ

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwieca

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

DamianM

jak Undav ostatnio, takiego Woltemade to uważam przewyższa sporo, a ile za niego przecież zapłacili Anglicy

Gość

oyarzabal jak zwykle sztos - najbardziej niedoceniany hiszpanski pilkarz - wolalbym jego miec biz yamala w skladzie.

DamianM

sumując, sprzedawałby go na tym hype, a wy?

Gość

Bo trzeba wiedzieć gdzie i jak sprzedawać.
Najlepiej wypychać graczy do Anglii.
Tam jest kasa i lubią przepłacać. ;-)

DamianM

jeszcze zerrouki mogłby jakąś asystę chociaż zapodać

DamianM

jest mundial, to podbije cenę na pewno o kilka baniek, ale zobaczymy. Najnowsze to to, że Everton rzekomo zianteresowany

Gość

No nie wiem czy 35 - ja bym takie nie puszczał wodzy fantazji :D żeby się nie rozczarować. Tak jak mówiłem to kiedyś kluby niechętnie przepłacają kupując z takiej eredivisie. Bo wielu tych graczy z tej ligi poprostu nie wypala.

DamianM

Read i Moussa owszem, tu pęknie 35. Ueda może do tyłu dobije ale z bonusami

Gość

Ueda minimum za 30, i będzie dobrze

Hadj Moussa oraz Read za min. 35/40 powinni pójść.
I klub powinien być nieustępliwy w tej kwestii.

DamianM

Odejdzie za 35, to z kolejnym będziesz miał jyz argument, żeby iść pod 40

DamianM

O to to. Za dużo zmiennych jest. Goli z top nie strzelał też. Poza tym, tak jak piszesz. Te Kloese chyba to mówił. Klub to jedno, zawodnik drugie, zainteresowany trzecie. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy pomarzyć o takich kwotach jak teraz nawet. Im więcej tak sprzedanych,, nswet za 30, tym coraz więcej będzie. Z kokcu zawalił na pewno naugrubiej, ale wiemy jak to jest.

Gość

zolwik teraz nikt nie pójdzie drożej bo nie zagraliśmy w pucharach dobrze. A poza tym to nie tylko od nas zależy - musi ktoś jeszcze zapłacić - można walnąć cenę 50 mln ale co jak nikt nie zapłaci?

DamianM

uważam, że kolejny rekord będzie po tym mundialu. Koniec końcó nigdy nie sprzedawalismy za tyle jak w ostatnich latach. Wuadomo, te kloese odjebał z Kokcu, ale fakty są jakie sa, a to bedzie budować tylko historię transferowa

zolwik

Powinien iść już za 50 do Anglii jak ci z psv, u nas jest chyba wieczna promocja. Feyenoord zawsze niskie ceny. Zaraz będzie u nas śpiewać Cleo i ten cały Donatan jak w reklamach.

Van den Graaf

Jak ktoś przyjdzie i 25 to niech idzie ;)

DamianM

DZIĘKI ZA link, wstawię do newsa

Gość

asysta uedy na 3-0 i tak najładniejsza
od 5:54
https://www.youtube.com/watch?v=WaysrPmyrxc

DamianM

Ja bym sprzedawał po takim sezonie i mundialu, nie wiem jak wy

DamianM

Co nie zmienia faktu, że brawo

DamianM

oho Ueda podbił swoją cenę, chociaż my go już znamy, ze słabszą ekipą zaś zaimponował

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.