Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 20:00 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 16:45 FC Twente De Kuip
Fer: Wiedziałem, że chcę zostać w tym klubie 01.07.2020 06:45, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

Leroy Fer jest "bardzo szczęśliwy", że pozostanie w Feyenoordzie do 2022 roku. Tak powiedział pomocnik we wtorek wieczorem w pierwszej reakcji po porozumieniu jakie osiągnął z klubem w sprawie nowego kontraktu.

- Wiedziałem, że chcę zostać w Feyenoordzie. Czuje się tutaj bardzo dobrze i teraz jest już wszystko pewne.

Zdaniem Fera dwa aspekty miały decydujące znaczenie dla dwuletniego zobowiązania. - Po pierwsze, stabilność i zabezpieczenie. - mówi 30-letni pomocnik.

- Poza tym chciałem po prostu zostać. W zeszłym sezonie, po trudnym początku, zaczęliśmy grać naprawdę fajnie. Ten zespół stać na jeszcze więcej. Chciałem pozostać częścią tego.

11-krotny reprezentant Holandii wrócił latem ubiegłego roku na De Kuip. Początkowo tylko gościnnie trenował, ale niedługo po tym podpisał kontrakt.

- Nadal jestem wdzięczny Feyenoordowi za tę szansę. Z kolei mogę teraz pokazać swoją lojalność. Było coraz lepiej w miarę upływu sezonu i w końcu czułem, że jestem w naprawdę dobrej dyspozycji.

Kiedy Feyenoord zaczął dominować na holenderskich boiskach, pandemia wszystko przerwała. - Działo się tak wiele rzeczy... Wygrywaliśmy wszystko, zbliżyliśmy się do czołówki i dotarliśmy do finału pucharu. Ja sam wróciłem do szerokiego składu Holandii po dłuższej przerwie. Teraz to od nas zależy, czy będziemy kontynuować to w przyszłym sezonie. Nie mogę się już znów doczekać gry w piłkę. Ale najpierw wakacje po tym całym okresie niepewności. Po tym, miejmy nadzieję, że zaczniemy nowy sezon w pełni odświeżeni i gotowi do rywalizacji.

Czy to będzie na stadionie z kibicami, jeszcze się okaże. Fer szczerze ma taką nadzieję.

- Głośne De Kuip to zupełnie coś innego niż puste. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ponownie kibiców. Oni sprawiają, że klub jest tak wyjątkowy.

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com