Eredivisie, 20.04.2019 20:45 AZ Alkmaar De Kuip
Eredivisie, 24.04.2019 20:45 NAC Breda Rat Verlegh Stadion
Eredivisie, 28.04.2019 14:30 Fortuna Sittard Fortuna Sittard Stadion
Poprzedni mecz
Eredivisie, 13.04.2019 20:45 Heracles Almelo 2:1 De Kuip
Eredivisie, 07.04.2019 14:30 VVV Venlo 0:3 Covebo Stadion - De Koel
Eredivisie, 04.04.2019 20:45 SC Heerenveen 3:0 De Kuip
Szalony mecz na Galgenwaard: FC Utrecht 3-3 Feyenoord 27.11.2016 18:50, DamianM, 2 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

To było szalone popołudnie na Galgenwaard. Najpierw dwie bramki już na samym wstępie spotkania, potem dwubramkowe prowadzenie gospodarzy. Długa przerwa z powodu poważnej kontuzji bramkarza Utrechtu, a na koniec odrobienie dwóch goli, z tym na remis w 99 minucie! Dla Feyenoordu strzelali Dirk Kuyt, Nicolai Jorgensen i zmiennik, Michiel Kramer.