Następny mecz
Towarzyski, 30.06.2018 14:00 S.D.C. Putten Sportpark Puttereng
Towarzyski, 07.07.2018 17:00 Zeeuws Elftal De Veerse Poort
Towarzyski, 11.07.2018 18:00 BSC Young Boys Tissot Arena
Van Mullem podpisał zawodowy kontrakt 01.06.2018 15:10, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

Feyenoord podpisał kontrakt z następnym już utalentowanym piłkarzem Akademii. Tym razem pierwszą profesjonalną umowę podpisał Jeremy van Mullem. Na początek zawodnik i klub związali się zobowiązaniem do połowy następnego roku, w którym uwzględniona jest opcja przedłużenia o następne dwanaście miesięcy. 

19-letni obrońca wszedł do działu biznesowego w towarzystwie swoich rodziców, brata, kuzynów, wujków i ciotek, a nawet byłego trenera. Po podpisaniu wszelkich formalności otrzymał koszulkę Feyenoordu od dyrektora technicznego Martina van Geela. Na pytanie, z jakim numerem chce grać, odpowiedział zdecydowanie, że z '4'. 

- Zacząłem od VV Zwaluwen, po czym przeniosłem się do Akademii Feyenoordu. Więc dorastałem w dużej mierze na Varkenoord i pochodzę z tego regionu. Granie w Feyenoordzie zawsze było moim marzeniem. Ta umowa to kolejny krok w kierunku realizacji tego marzenia - powiedział środkowy defensor. - Moja rodzina jest dla mnie bardzo ważna, zawsze są tam, kiedy gram. Bardzo się cieszę, że mogli także przeżyć tę piękną chwilę z bliska.

MARTIN VAN GEEL: Jeremy jest centralnym obrońcą o wielu cechach fizycznych i dobrej mentalności. Przed nim jeszcze naprawdę  wiele. Dlatego w przyszłym sezonie dostanie szansę na występy w naszym nowym, drugim zespole. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2018. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com