Poprzedni mecz
Eredivisie, 06.05.2018 14:30 SC Heerenveen 2:3 Abe Lenstra Stadion
Eredivisie, 29.04.2018 14:30 Sparta Rotterdam 3:1 De Kuip
KNVB Beker, 22.04.2018 18:00 AZ Alkmaar 0:3 De Kuip
Wypowiedzi 11.02.2018 22:36, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

GIOVANNI VAN BRONCKHORST: Vitesse często grało długą piłką i daliśmy się w to wciągnąć. Po golu 0-1 zamiast być lepiej, było gorzej. Myślę, że czerwona kartka dla Bilala była punktem zwrotnym. Po drugiej czerwonej kartce, dla Tyrella Malacii, wiesz, że będzie to jeszcze trudniejsze, chociaż Van Beek i Berghuis mieli okazje na 2-2. Jesteśmy coraz bardziej w tyle. Wciąż jednak patrzymy w górę. Chcemy utrzymać czwarte miejsce i ewentualnie powalczyć o trzecie. No i oczywiście wciąż gramy o Puchar Holandii. 

TONNY VILHENA: Przegraliśmy jako zespół. Nie graliśmy jak zwykle, za co powinniśmy się wstydzić. Nie wiem czym spowodowana jest ta porażka, może dlatego, że rywal był odważniejszy w pojedynkach, zaś nam tego brakowało. Ale widać, że coś idzie nie tak. Co do Bilala. To może się zdarzyć, nie wiem dokładnie, co się stało, Bilal mówił, że trafił w piłkę. Nie wiem dokładnie, co było, nie jestem arbitrem. Myślę, że jako zespół moglibyśmy dzisiaj poprawić sytuację i zdobyć trzy punkty, ale tak się nie stało, po prostu uważam, że powinniśmy pozostać pozytywni, a przede wszystkim robić to, co zawsze robimy: po prostu grać swoje. 

SVEN VAN BEEK: Każdy musi przemyśleć i przeanalizować, co jest nie tak. Potem musimy się spotkać i powiedzieć sobie prawdę. Mamy dobry i szeroki skład, ale każdy z osobna powinien teraz dobrze się przyjrzeć całej sytuacji. 

KARIM EL AHMADI: Takiego rodzaju mecze wymagają więcej. Jesteśmy dojrzałymi mężczyznami i jesteśmy zbyt nisko w tabeli jako klub. To dziwne, że pokazaliśmy charakter dopiero w dziewiątkę, a nie, gdy graliśmy jeszcze w jedenastu. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2018. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com