Poprzedni mecz
Eredivisie, 08.03.2020 13:30 Willem II Tilburg 2:0 De Kuip
KNVB Beker, 05.03.2020 20:45 NAC Breda 7:1 De Kuip
Eredivisie, 01.03.2020 14:30 PSV Eindhoven 1:1 Philips Stadion
NA ŻYWO: POŻEGNANIE RVP I VAN BRONCKHORSTA 12.05.2019 11:11, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: własne
Image

To już dzisiaj, przedostatni mecz sezonu. Ale to nie będzie zwykłe spotkanie. Bo wynik dzisiaj schodzi na dalszy plan. A wszystko przez to, że karierę kończy legenda Feyenoordu i holenderskiej piłki, Robin van Persie oraz po czterech latach z publicznością żegna się trener Giovanni van Bronckhorst. W tym jakże wyjątkowym dniu, przeprowadzimy dla Was relację na żywo. 

Poniżej będziemy dodawać materiały wideo, zdjęcia, wypowiedzi, czyli wszystko, co związane z dniem dzisiejszym. Zapraszamy! 

---

---

---

---

Powiedzieli o Robinie:

Gio van Bronckhorst: Jeśli lubisz piłkę nożną, to uwielbiasz grę Robina. Ma ponadprzeciętną technikę, niewiarygodny przegląd pola i stara się rozwiązywać wszystko z wdziękiem. 

Tonny Vilhena: Jako malutki chłopiec zrobiłem sobie zdjęcie z Robinem. W ubiegłym roku razem wygraliśmy puchar KNVB. I tak, nawet wtedy zrobiliśmy zdjęcie razem. 

Ronald Koeman: Robin to świetny piłkarz, inteligentny gracz i świetny finiszer.

Dirk Kuyt: To, co czyni go tak dobrym, to fakt, że sprawia, że ​​piłka nożna wygląda bardzo prosto. Sposób, w jaki dogrywa piłki, o eleganckim wyglądzie i tak wysokiej jakości, jest fantastyczne. 

Eric Bitteghin: Robin jest dobrze znany też w Brazylii. Bardzo często pytają mnie przyjaciele lub znajomi, czy sprezentuję im koszulkę Robina, ponieważ jest legendą. 

---

---

---

---

---

TUTAJ i TUTAJ można przeczytać rozmowy z Van Persie i Van Bronckhorstem z soboty.

---

Oficjalna strona wybrała dziesięć najładniejszych bramek strzelonych przez Robina w koszulce Feyenoordu.

---

Feyenoord przypomina o możliwości kupna okolicznościowych koszulek. W takich też zagrają dzisiaj piłkarze Feyenoordu. 

---

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com