Ajax Amsterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.03

14:30

Excelsior Rotterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.03

14:30

2:1

Mecze z polskimi klubami

about

W całej swojej historii Feyenoord rozegrał 10 meczów przeciwko klubom z Polski. Wygrał 5 z nich, co stanowi 50%, 3 zakończyły się remisem (30%), a 2 spotkania zostały przegrane (20%). Łącznie piłkarze z Rotterdamu zdobyli 15 bramek, co daje średnią 1,50 gola na mecz. Polskie drużyny odpowiedziały 7 trafieniami, czyli średnio 0,70 gola na spotkanie. Według współczesnego systemu punktowego (3 punkty za zwycięstwo), Feyenoord zdobywał u siebie średnio 2,5 punktu na mecz, natomiast na wyjazdach jedynie 0,8 punktu. 

STATYSTYKI:
Miejsce: Rozegrane: Zwycięstwa: Remisy: Porażki: Bramki + Bramki -
Dom: 6 5 0 1 13 4
Wyjazd: 4 0 3 1 2 3
SUMA: 10 5 3 2 15 7
DOTYCHCZASOWE KONFRONTACJE:
Legia Warszawa 01-04-1970/15-04-1970 Półfinał Pucharu Europy 0-0/2-0 Kliknij
Gwardia Warszawa 24-10-1973/07-11-1973 2. Runda Pucharu UEFA 3-1/1-0 Kliknij
Ruch Chorzów 06-03-1974/21-03-1974 Ćwierćfinał Pucharu UEFA 1-1/3-1 Kliknij
Szombierki Bytom 16-09-1981/30-09-1981 1. Runda Pucharu UEFA 2-0/1-1 Kliknij
Wisła Kraków 13-12-2006 Puchar UEFA 3-1 Kliknij
Lech Poznań 17-12-2008 Puchar UEFA 0-1 Kliknij

[OPRACOWALI: Damian i Norbi] [FOTO: Feyenoord.nl]

Wyniki 28. kolejka

Gospodarz

Gość

Heracles Almelo

? - ?

Excelsior Rotterdam

Fortuna Sittard

? - ?

FC Twente

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Volendam

PEC Zwolle

? - ?

NAC Breda

NEC Nijmegen

? - ?

SC Heerenveen

FC Utrecht

? - ?

Go Ahead Eagles

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Ajax Amsterdam

FC Groningen

? - ?

AZ Alkmaar

SC Telstar

? - ?

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

15-22 marca

Derby Rotterdamu w wykonaniu Feyenoordu trudno uznać za widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców z powodów sportowych.

Video

Feyenoord 2-1 Excelsior

Wymęczone, ale rotterdamskie derby wygrał Feyenoord.

Live chat

DamianM

Nie no U19 to jest top, za to U21 papa

Gość

u19 już 6 pkt przewagi nad 2 drużyną. dziś 5-2 w nijmegen wygrana.

DamianM

Jaga forma top

DamianM

Taa oglądam, a jeden gol dla BVB padka bo... Zawodnikowi hsv wyślizgnęła się piłka jak chciał rzucić aut, przejęli i strzelili

Gość

bvb hsv z 0-2 do 3-2

DamianM

To ten taki pisarz co mecz pisze jakieś notatki na, kolanie. Komicznie to czasem wygląda. Za dużo pierdololo, a mało efektów

Gość

Ten nowy trenejro w chelsea to długo nie potrenuje - dziś znowu manto - tym razem z evertonem 0-3.

Gość

Ależ zapierożył O_O
https://www.facebook.com/reel/908774118812368/

DamianM

Moim zdaniem przyjście Dicka to znak. Znak że wiedzą już, ze jest totalna pizd*. Że tylko reanimują już trupa. Żeby tylko doczlapac.

Van den Graaf

Oni co decyzja to dziwniejsza teraz Dick przyszedł ... będzie pomagał ... tylko czy Robin będzie słuchał ? Przecież jak zatrudniali Robina to właśnie Hake miał być tym co mu pomaga i doradza... chyba, że już mi pamięć szwankuje ;)

Gość

Rekord ligi to 101 goli też Bayernu. Szykuje się grube jego przebicie.

Gość

Bayern - 97 goli w lidze, wciąż 7 kolejek do końca.
Grają jeszcze z 4. Stuttgartem, 8. Freiburgiem i... 5 ostatnimi drużynami w tabeli. XDDDDD

DamianM

czy jutro będzie 0-10, za 2 tygodnie itp, nie odejdzie, dokoptowali mu st juste, sterlinga i advocaata to już w ogóle. Sami widzieliście oficjalne wypowiedzi osoby decydującej

DamianM

Nie ma co drazyć już i tak, zostaje, to jest komunikat klubu

Gość

To kogo byś widział u nas na ławce?

Myślisz że przyjdzie Mourinho czy Guardiola? ;-)
Slot to dobry wybór, on się przede wszystkim nie pi*rdoli w tańcu z baletnicami, porządek zrobił, tytuł wywalczył. Teraz liczyłem, że RvP out i wezmą Hekke, ale do tego trzeba mieć mózg i jaja...

Gość

Bosz np. notorycznie go ogrywa - nawet jego psv ograło liverpool jak leszczy.

Gość

Slot wcale nie jest takim fenomenalnym trenerem - wiele trenerów go taktycznie ogrywa. Jak na holenderskiego trenera to jest wybitny ale w skali europy to raczej trener nieco ponad średnią ale na pewno nie jest to top. Jest przede wszystkim jak każdy holender - mało elastyczny taktycznie - co znaczy że jak rywal rozpracuje jego taktykę to już niczym nie zaskoczy.

Gość

Czyli jest nadzieja - Robinek do Albanii na organy ;-P
A do nas po sezonie wraca Slot ;-)

Gość

No chyba ze slot jakims cudem wygra lig mistrzow w co głęboko wątpie. Z PSG raczej dostanie duży łomot.

Gość

Bayern 95 goli - 7 do rekordu.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.