? - ?

AZ Alkmaar

Zdjęcie Tygodnia

7-14 sierpnia

Feyenoord w końcu przerwał złą passę, jeżeli chodzi o pojedynki z Vitesse Arnhem. Portowcy wygrali aż 2-5 na stadionie rywala.

Video

Vitesse 2-5 Feyenoord

Feyenoord Rotterdam na inaugurację sezonu pokonał Vitesse Arnhem 2-5.

Live chat

DamianM

mecz u siebie z FC Volendam przenieisony, ale w Holandii to ustalane jest wraz z tworzeniem terminarza

DamianM

Nie no, z GAE grają normalnie póki co

AjaxFanRespect

Pierwsze słyszę żeby był przełożony, potem chyba jest przerwa, więc PSV zagra dwa mecze z Rangers i dopiero wraca liga.

Gość

albo kolejny

Gość

mecz psv w weekend czytałem że przełożony.

DamianM

taka ciekawostka, za nowych zawodników w klubie odpowiada...Ricky van Haaren, niegdyś spory talent, grał nawet w PL. Ale kontuzje go zniszczyły

DamianM

Tak

To ten Paixao ?

DamianM

PSV może teraz stracić jakieś punkty bo w międzyczasie mają dwa mecze mega wazne z Rangers więc w lidze mogą się męczyć, zobaczymy jak zagrają z orłami jutro.

Gość

od 7 kolejki do 10 jest ciężki terminarz
7.wyjazd psv
8.wyjazd nec
9.dom twente
10.wyjazd az

potem praktycznie nie ma już ciężkich serii.

Tak sobie patrzę to na papierze Feyenoord z "wielkiej trójki" ma najcięższy terminarz w pierwszych dwóch kolejkach: Vitki, teraz Heere. Jak ogracie Heere to im dalej tym powinno być łatwiej. Pierwsze 6 pkt na start będzie niezłym kopem dla drużyny.

Gość

Twente gra z Fiorentiną.

Gość

AZ nie gra z Fiorentiną a z Gil Vicente.

DamianM

Ogólnie ta liga szkocka...jak oni tam reformy nie zrobią to współczuję. z góry wiadomo, co i jak

Hearts chyba jeszcze próbuje podbić do Celticu i Rangersów

DamianM

no, ale umniejszać az nie ma co, robi wrażenie wynik, tylko lepiej dla ligi, może Fiorentinie też tyle wbiją:)))